The Cruise, a Novel of Murder and Romance
83-905585-0-5
Umina

Tego jeszcze nie było! Czternastu znakomitych angielskich, szkockich, irlandzkich i walijskich autorów napisało wspólnie powieść, która stała się rychło bestsellerem. Rzecz dzieje się na pokładzie luksusowego wycieczkowca "ORIANA", płynącego po Morzu Śródziemnym. Słońce, lazurowe fale, nastrój relaksu i beztroski... jednak wśród pasażerów są tacy, którzy wyruszyli w rejs nie tylko po to by...

Słońce, lazurowe fale, nastrój relaksu i beztroski... jednak wśród pasażerów są tacy, którzy wyruszyli w rejs nie tylko po to by wypoczywać. Piękna Julia Grant szuka zemsty na swoim byłym kochanku-polityku.
Patricia Westcotta, profesora Cambridge, znawcę starożytnego Bizancjum, ongiś komunistę, szantażuje były oficer KGB. (Co kryją tajemnicze statuetki w bagażu profesora?)
Dla Sandry van Horn, zamożnej amerykańskiej kolekcjonerki, ów rejs jest ostatnią szansą...
Adrian Clarke, emerytowany policjant-detektyw po ciężkich przeżyciach, nie przypuszcza, że przyjdzie mu prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa popełnionego na pokładzie... Zagadka kryminalna, egzotyka, miłość i romans. Pasjonująca intryga i nieoczekiwane zakończenie

Shimik | 2015-09-02

Książka kupiona ze względu na udział w niej Bernarda Cornwella, który zdecydowanie jest moim ulubionym autorem. Niestety przez to, że nie napisał on jej samemu nie podobała mi się zbytnio. Czternastu autorów jak na jedną książkę to trochę za dużo. Historia jest przez to dość niespójna i dość marnie się czyta. Krótko mówiąc nie podobało mi się!

KeyK | 2015-07-22
Przeczytana: 11 czerwca 1998