Polowanie na lisa

Radek

robaczeeek | 2015-12-14
Na półkach: Wymienie, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 13 grudnia 2015

Nie jest to typ książki który mnie wciąga jednak czasami potrzebna jest jakaś odmiana. Muszę przyznać ze praktycznie pierwsza połowa książki nie była zbyt wciągająca jednak na tyle ciekawa że jakoś udało mi się ją czytać (czego praktycznie nie mogę powiedzieć o jednej z książek na której w tej chwili utknęłam). Po połowie kiedy akcja się rozkręca czyta się ją o wiele szybciej i z zaciekawieniem jak dalej potoczą się losy głównego bohatera Brewer'a. Zakończenie faktycznie zaskakujące jednak niektórzy powiedzą że przewidywalne. Książka dobra więc warto do niej zajrzeć :)

Roman Dłużniewski | 2016-11-30

Mierna książka z nawet niezłym zakończeniem. Pisarzy sensacyjno-kryminalnych jest wielu, ale nie każdy jest Hewsonem, Mrozem czy Conan Doylem.

Radek | 2010-10-11
Przeczytana: 11 października 2010

Ocena tylko dobry z tego powodu, że przeciągające opisy wprowadzające do akcji mogą znudzić, samej akcji to naprawdę jakieś 30 ostatnich stron. Ale muszę dodać, że zakończenie całkiem zaskakujące.

koszałekopałek | 2016-10-03
robofree | 2016-08-24