Moscow Club

The Moscow Club
83-85309-00-4
Joseph Finder
jolekka

Charlie Stone, utalentowany pracownik Wydziału Analiz CIA, przypadkowo wpada na ślad konspiracji stulecia, która przetrwała przemiany ostatnich lat i w odmienionym, nowym świecie zagraża wszystkiemu, co osiągnięto. Zagraża Gorbaczowowi w Moskwie i prezydentowi Stanów Zjednoczonych, starej demokracji i tej dopiero się rodzącej... Akcja jest szokująco bliska rzeczywistości, w jakiej żyjemy....

Akcja jest szokująco bliska rzeczywistości, w jakiej żyjemy. Skrajna prawica w Stanach i skrajna lewica ZSRR wraz z zakończeniem zimnej wojny tracą rację bytu. Czy zawiązana przez te siły konspiracja zmieni bieg historii świata??

Roman Dłużniewski | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Zupełnie nie znałem i nie znam autora a książkę kupiłem w ciemno, sugerując się tytułem i obwolutą. Miłe zaskoczenie. Książka niezła a czytanie o rozgrywaniu Sowietów zawsze jest przyjemne.

polnutka | 2015-09-13

Czyta się przyjemnie. Ale nie lubię powieści, w których autor wydaje się liczyć na brak logicznego myślenia czytelnika - jak to możliwe, że tajni agenci docierają do najdalszych znajomych ściganego przez nich głównego bohatera, a jego żona, nie ukrywając się, bez przeszkód współpracuje z nim, pomagając w prywatnym śledztwie???