Jeźdźcy

Seria: Salamandra
Wydawnictwo: Rebis
83-7120-548-1
imogeen

Rodzina Australijczyków zakochuje się w Europie i postanawia zacząć nowe życie. Intuicja i przeczucie pomagają im znaleźć dom w niezwykłym zakątku Irlandii. Wkrótce jednak to, co miało być początkiem wspaniałego życia, zmienia się w koszmar niepewności, niedomówień i w szaleńczą podróż ojca i córki przez Grecję, Francję i Holandię. Jeźdźcy to poruszająca opowieść o poszukiwaniu odpowiedzi na...

Jeźdźcy to poruszająca opowieść o poszukiwaniu odpowiedzi na dziesiątki pytań "dlaczego?" i wywierająca duże wrażenie historia odnajdywania się dwojga życiowych rozbitków.

czytankianki | 2011-12-02
Przeczytana: 28 maja 2011