Brzydkie Kaczątko

Wydawnictwo: Amber
Plain Jane
romans
Wanda

Osiemnastoletnia Jane Lewis oddałaby wszystko, żeby choć trochę przypominać swoją koleżankę, uczelnianą królową piękności. Ale jest nieładna, pulchna i nieśmiała? Trzydziestoletnia doktor Jane Lewis jest pewna siebie, przystojna? i samotna. Michael Sorenson - szkolna miłość - wnosi w jej życie radość. Ale oto powraca koszmarne wspomnienie pewnej nocy sprzed dwunastu lat. A Jane czuje się znowu rozpaczliwie bezradna?

źródło opisu: Amber, 2001

źródło okładki: www.wbibliotece.pl

Charmy | 2015-05-05
Przeczytana: 28 kwietnia 2015

Naprawdę dobra książka. Już od pierwszej strony dość mocno zaskakuje. Spodziewałam się typowego romansidła, wysłodzonego i przesadnego a tu nispodziewanie zupełnie coś innego. Wątek miłosny, owszem, pojawia się, ale jak dla mnie odgrywał on drugorzędną rolę. Bardzo ciekawa historia, z wątkami kryminalnymi i paranormalnymi.

Laura | 2012-02-17
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione