Droga do finansowej wolności

83-87782-13-0
finanse
biznes, finanse
Marcin Janusz

Czy możesz spełnić za pomocą pieniądza wszystkie swoje marzenia? Książka ta pokazuje drogę do finansowej osłony, finansowego zabezpieczenia i ostatecznie do finansowej wolności. Autor zdradza tajemnice dotyczące budowania dobrobytu i proponuje zaskakująco proste i natychmiast działające techniki obchodzenia się z pieniędzmi.

rubens | 2013-08-15
Przeczytana: listopad 2012

Według mnie najważniejszym aspektem książki jest zwrócenie uwagi czytelnika po co właściwie człowiek pracuje? Wielu powie że po to żeby móc utrzymać siebie i swoją rodzinę, ale człowiek sukcesu powie aby zdobyć wolność finansowa i móc robić w życiu wszystko na co ma się ochotę. W książce dostaniemy wskazówki jak zdobyć wolność finansową. Niestety ale kiedy przychodzi do wprowadzania planu w życie, dochodzi się do wniosku że potrzeba nauczyć się jak inwestować swoje pieniądze w praktyce, aby było to bezpieczne i przynosiło zysk. Książka należy traktować jako impuls, który pozwoli do wprowadzania zmian w sferze naszych finansów.

aga | 2013-09-24
Przeczytana: 05 października 2011

Świetna książka, każdy powinien ją przeczytać. Powinna być omawiana w szkole średniej aby przygotować młodego człowieka do brutalnego życia.

Tomasz | 2013-07-13
Przeczytana: październik 2012

Doskonała książka dla wszystkich, zwłaszcza tych którzy zaczynają swoją karierę zawodową i zarobili pierwsze pieniądze. Książka nie tylko wskazuje jak mądrze oszczędzać i inwestować ale w prosty i praktyczny sposób podpowiada jak zmienić własne nastawienie i wyrobić dobre nawyki w zarządzaniu własnym życiem

Michał Zwierzchowski | 2012-12-04
Przeczytana: marzec 2012

Określ w którym punkcie swoich finansów jesteś. Potem wyznacz cel, punkt w których chciałbyś być. Rozpisz sobie kolejne kroki prowadzony za rękę przez Bodo Schafera, potem zacznij to realizować. U mnie działa :)

luksza5615 | 2015-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2015

Trochę więcej oczekiwałem od tej książki. Być może dlatego, że przeczytałem i przesłuchałem sporo materiałów na temat wolności finansowej i znałem już większość z przeczytanych zagadnień/cytatów/strategii.

Polecam książkę szczególnie tym, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę o wolności finansowej i zbadać swój sposób myślenia o pieniądzach. Bardzo podobał mi się nacisk na aspekty psychologiczne, którym poświęcono dużą część książki na początku. Jeśli masz zakorzenione przekonania: "pierwszy milion trzeba ukraść", "bogaci wyzyskują", "bogaci się nie dzielą", "pieniądze szczęścia nie dają", koniecznie przeczytaj tę pozycję.

Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Pisana prostym językiem - autor chce uniknąć trudniejszych sformułować na temat giełdy czy inwestowania. Według mnie trochę spłycił temat inwestowania w akcje, ale o tym pisze się tony innych książek.

Magdalena Bienia | 2012-01-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Obowiązkowy podręcznik z podstaw zarządzania własnymi finansami. Absolutnie dla każdego, kto zaczyna zarabiać.

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi, czy zrobiłeś Czytelniku coś poza odłożeniem książki na półkę? :)

Damian | 2012-01-20
Przeczytana: 17 stycznia 2012

dobry drogowskaz dla tych którzy chcą zacząć zarabiać.

hehe | 2016-12-04
mariola | 2016-10-22