Urodzinowy prezent

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Brighter Than The Sun
romans
Wanda

Rudowłosa, energiczna Eleanor już nie wierzy, że spotka odpowiedniego kandydata na męża. Prowadzi dom ojcu, wiejskiemu pastorowi i to ją zadowala. Jednak pewnego dnia, w czasie spaceru, prosto pod jej stopy spada z drzewa urodziwy młodzieniec...

Magdalena | 2015-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2015

Fajniutka była. Dialogi były rewelacyjne. "Dojda" była cudowna. Troszkę dużo tych wypadków, miałam nieodparte wrażenie, że autorka sama nie wie co by tu jeszcze napisać. Ich kłótnie tak w połowie książki stały się dosyć denerwujące

angela2046 | 2014-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

Musze przyznać, że książka jest zabawna. Bardzo w stylu autorki, której książki praktycznie zawsze są lekkie i przyjemne. Można przeczytać dla odprężenia. Książka w sam raz na szary, jesienny wieczór:)

Iwona | 2013-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2013

Przy moim uwielbieniu autorki, przy tej książce odczułam małe rozczarowanie. Powieść owszem - jak to u pani Quinn - zabawna i w ogóle bardzo przyjemna (ta w dodatku mocno ckliwa), ale nie przypadła mi bardzo do gustu. Gdyby była to pierwsza powieść tej autorki przeze mnie przeczytana to podejrzewam, że po kolejne mogłabym nie sięgnąć. Na szczęście tak nie jest i mogę tę jedną w moich oczach nieudaną pozycję wybaczyć.

agata261 | 2012-05-04

zabawna, do tego fajny klimat, w sam raz na wakacje:)

fantaghirooo | 2016-12-02
Odette | 2016-10-16