Oświadczyny

Wydawnictwo: Pol-Nordica
To sir Phillip with love
romans
Wanda

Po przedwczesnej śmierci żony sir Philip Crane sam wychowuje dwójkę dzieci. Nie najlepiej radzi sobie z wypełnianiem ojcowskich obowiązków; ośmioletnie bliźnięta są psotne, uparte i przysparzają mu wielu kłopotów. Philip postanawia ożenić się po raz drugi, by w ten sposób zyskać nie tyle małżonkę, ile opiekunkę dla niesfornej dwójki. Niestety, żadna ze znanych mu pań w stosownym wieku nie ma ochoty poślubić go. Zdesperowany młody wdowiec decyduje się na listowne oświadczyny. Od pewnego czasu koresponduje z nieznaną mu osobiście kuzynką żony Eloise Bridgerton, i jest przekonany, że ta dwudziestoośmioletnia stara panna, najpewniej niezbyt urodziwa i nieśmiała, przyjmie jego propozycję z entuzjazmem...

CherryBlossomGirl | 2014-05-04
Przeczytana: 02 maja 2014

Historia sama w sobie ciekawa i zabawna, niezbyt zaskakująca, ale jednak coś w sobie miała. Oczywiście jak już wspomniałam przy innych książkach tej autorki, zamierzam za każdym razem narzekać na okładkę. Ta jest wręcz odpychająca..

Iwona | 2013-07-03
Przeczytana: 02 lipca 2013

Mimo, że uwielbiam losy alfabetycznej rodzinki, to ta książka wydaje mi się zbyt przesłodzona, nic w niej nie zaskakuje, wszystko układa się przesadnie gładko. Bohaterowie sympatyczni, nie da się ich nie lubić, historia nawet trochę wzruszająca, ale czegoś mi jednak tu brakuje. :)

Ewelina | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016

Historia ciekawa, zabawna, fajna. Może bez większych rewelacji, ale na pewno zaliczyć mogę ją do udanych pozycji.

Kinga | 2014-07-06
Na półkach: Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 04 lipca 2014

Chyba najgorsza pani Quinn...

Secret_Violence | 2016-09-06
Przeczytana: 06 września 2016

Żałuję, że nie ma już "Kroniki Towarzyskiej Lady Whistledown". Czytanie listów Eloise trochę mnie nudziło, ale cała historia była czymś nowym, czymś różnym od poprzednich części.

konycynka | 2017-02-17
monikacik | 2017-01-31