The Black Unicorn
8371203675
jednorożec, magia, wygnanie
alex2586

Minął już rok od chwili, gdy Ben Holiday kupił od czarownika Meeksa magiczne królestwo Landover. Benowi udało się przetrwać dzięki trojgu przyjaciołom: nieudolnemu magowi, gadającemu psu, który jest jego nadwornym pisarzem, oraz pięknej Willow, czasami przemianiającej się w drzewo. Czarownik Meeks, omotawszy go złymi snami, zastawia na niego pułapkę. Zmiania powierzchowność Bena, a sam...

Czarownik Meeks, omotawszy go złymi snami, zastawia na niego pułapkę. Zmiania powierzchowność Bena, a sam przyjmuje jego postać. W przeciwnieństwie do wrogów, Bena nie poznaje żadne z przyjaciół. Władca Landover staje się wygnańcem...

surykatek86 Mazur | 2018-03-29
Przeczytana: 29 marca 2018

Całkiem dobra książka , postacie dające się lubic trochę humoru,magia dobra i zła .Polecam.

Mayova | 2011-12-19
Przeczytana: 2009 rok

Magia, ciekawy sposób dostania się do czarodziejskiego świata, miłosć. Z wielkimi bólami zdobyłam cykl na allegro, a około 1997 roku w taniej książce można było zdobyć te książki za 5 zł.

Efemeryda | 2017-03-23

Przeczytałam na blogu zachęcającą recenzję, potem przypadkowy fragment dostępny bezpłatnie i spodobało mi się. Z tomu na tom coraz bardziej lubię bohaterów,szczególnie Nocny Cień i Strabo. Mam wrażenie, że kryje się w nich więcej niż to widać na pierwszy rzut oka. Odprężająca przyjemna lektura, bez dużej ilości politycznych wycieczek, a wszystko podane w zgrabnej szacie i strawnej formie.

Moridin | 2015-12-22
Przeczytana: 18 grudnia 2015

Książa jest dobra dobrze się czyta Świat w książce jest trochę dziwny ale fajny

Honkar | 2014-01-10
Przeczytana: 17 grudnia 2013

Fajna, lekka i przyjemna książka, na poprawę humoru dla zabicia czasu.

wietyl | 2018-05-10
Przeczytana: 09 maja 2018