Czarny jednorożec

Tłumaczenie: Maciej Karpiński
Cykl: Magiczne królestwo (tom 2)
Wydawnictwo: Rebis
The Black Unicorn
8371203675
jednorożec, magia, wygnanie
alex2586

Minął już rok od chwili, gdy Ben Holiday kupił od czarownika Meeksa magiczne królestwo Landover. Benowi udało się przetrwać dzięki trojgu przyjaciołom: nieudolnemu magowi, gadającemu psu, który jest jego nadwornym pisarzem, oraz pięknej Willow, czasami przemianiającej się w drzewo. Czarownik Meeks, omotawszy go złymi snami, zastawia na niego pułapkę. Zmiania powierzchowność Bena, a sam...

Czarownik Meeks, omotawszy go złymi snami, zastawia na niego pułapkę. Zmiania powierzchowność Bena, a sam przyjmuje jego postać. W przeciwnieństwie do wrogów, Bena nie poznaje żadne z przyjaciół. Władca Landover staje się wygnańcem...

surykatek86 Mazur | 2018-03-29
Przeczytana: 29 marca 2018

Całkiem dobra książka , postacie dające się lubic trochę humoru,magia dobra i zła .Polecam.

Mayova | 2011-12-19
Przeczytana: 2009 rok

Magia, ciekawy sposób dostania się do czarodziejskiego świata, miłosć. Z wielkimi bólami zdobyłam cykl na allegro, a około 1997 roku w taniej książce można było zdobyć te książki za 5 zł.

Efemeryda | 2017-03-23

Przeczytałam na blogu zachęcającą recenzję, potem przypadkowy fragment dostępny bezpłatnie i spodobało mi się. Z tomu na tom coraz bardziej lubię bohaterów,szczególnie Nocny Cień i Strabo. Mam wrażenie, że kryje się w nich więcej niż to widać na pierwszy rzut oka. Odprężająca przyjemna lektura, bez dużej ilości politycznych wycieczek, a wszystko podane w zgrabnej szacie i strawnej formie.

Moridin | 2015-12-22
Przeczytana: 18 grudnia 2015

Książa jest dobra dobrze się czyta Świat w książce jest trochę dziwny ale fajny

Honkar | 2014-01-10
Przeczytana: 17 grudnia 2013

Fajna, lekka i przyjemna książka, na poprawę humoru dla zabicia czasu.

Watcher | 2018-01-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Fantasy