Bezpieczna przystań

Tłumaczenie: Krzysztof Puławski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieść Obyczajowa / Trinity Harbor". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Along came trouble
romans, morderstwo, polityka
alex2586

Tucker Spencer, szeryf z miasteczka Trinity Harbor, widział już niejedno. Jednak prawie zaniemówił z wrażenia, kiedy odkrył półnagą kobietę śpiącą w jego własnym łóżku. Poczuł się jeszcze gorzej, kiedy rozpoznał w niespodziewanym gościu byłą dziewczynę. Liz dawno temu złamała mu serce – porzuciła go dla rokującego wielkie nadzieje polityka. Teraz prosi Tuckera o pomoc, gdyż jest jedną z głównych podejrzanych w sprawie o morderstwo jej męża. Miasteczko aż huczy od plotek na temat odnowionego romansu Tuckera i Liz. Najwięcej ma do powiedzenia ojciec szeryfa, senior rodu Spencerów. Apodyktyczny King jak zwykle nie poprzestaje jedynie na wyrażaniu swych opinii. Trucker jednak nie słucha nikogo. Chce tylko oczyścić Liz z zarzutów i dlatego wszczyna prywatne śledztwo…

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

"Bezpieczna przystań" to wspaniała, ciepła powieść.
Wciąga niesamowicie, akcja bardzo dobra, wzrusza do łez, o życiu i miłości.
Niezwykła, cudowna książka na miłe popołudnie z kubkiem gorącej kawy.
Warto przeczytać!!!!

Anna | 2014-04-26
Przeczytana: czerwiec 2012

Tym razem poznajemy drugiego syna Kinga Spencera - Tucker'a, miejscowego szeryfa. Porzucony przez swą pierwszą miłość, tkwi w stanie kawalerskim. Pewnego wieczoru po powrocie ze służby znajduje w swym łóżku śpiącą kobietę, która okazuje się byłą sympatią. Opowiada mu ona o śmierci męża, znanego polityka i prosi Tucker'a o pomoc. Aby to było możliwe szeryf musi zostać wyłączony z prowadzonego postępowania. Sprawę przejmuje jego zastępca, który tak jak pozostali członkowie rodziny mają mu za złe, że angażuje się w to wszystko, zwłaszcza że dziewczyna 6 lat wcześniej zostawiła go dla pieniędzy i wygodnego życia przy boku innego. Czy dawne uczucia odżyją, czy Tucker odzyska straconą dawno miłość?

elima | 2014-03-12
Przeczytana: 12 marca 2014

Ostatnia część trylogii o rodzeństwie Spencerów, ale można bez problemu czytać nie po kolei :) gdyż autorka skupia się na konkretnym bohaterze i nie zdradza fabuły poprzednich książek.

Lubię takie powieści obyczajowe. Pozytywni bohaterowie, wesołe i pokręcone relacje rodzinne oraz ciekawa intryga kryminalna.

Miło spędzony wieczór (no, dwa wieczory).

Martyna | 2015-01-12
Przeczytana: 28 stycznia 2015

Nigdy nie zaczynam od trzeciej częśći

Thalita | 2014-09-23
Przeczytana: 22 września 2014

Trzecia i ostatnia część serii "Trinity Harbor. Miasteczko nad Potomakiem." Moim zdaniem - najlepsza. Mamy tu bowiem romans, powieść obyczajową oraz świetny kryminał w jednym.

"Bezpieczna przystań" poświęcona jest losom starszego z synów Kinga Spencera, miejscowego szeryfa Tuckera. Pewnego dnia znajduje on w swoim łóżku śpiącą, prawie nagą kobietę. Okazuje się że jest nią jego była narzeczona, Mary Elizabeth Swan. Kobieta schroniła się u niego, ponieważ jest podejrzana o zamordowanie swojego męża, znanego polityka Lawrence'a Chandlera. Przekonany o jej niewinności Tucker, mimo wciąż odczuwanego żalu do kobiety (porzuciła go, by być z Chandlerem), stara się zrobić wszystko by oczyścić ją z zarzutów.

W trzecim tomie trylogii do Trinity Harbor wkracza wielka polityka. Bohaterowie zostają wplątani w szereg politycznych intryg, o których istnieniu do tej pory słyszeli jedynie z mediów. Wątek kryminalny poprowadzony jest świetnie - do końca nie przypuszczałam kto jest mordercą, a to...

pako143 | 2012-01-09

nie moge sie doczekac