Jezus żyje

Beata

źródło okładki: zdjęcie autorskie

fulmir | 2014-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2014

Niniejsza publikacja jest świadectwem ojca Emilliena Tardifa, kanadyjskiego misjonarza, który podczas swojej posługi był świadkiem wielu cudownych uzdrowień dokonanych przez Jezusa Chrystusa. Jak podkreślał ojciec Tardif, to nie on uzdrawiał, był jedynie pośrednikiem między Bogiem a ludźmi.
Książka niesie nam Dobrą Nowinę, że Jezus żyje i nieustannie działa wśród nas. Pokazuje, że kocha każdego i nie gardzi nikim, nawet jeżeli jest bandytą czy prostytutką. Każdemu daje szansę nawrócenia.
Wszystko to podane bardzo lekkim, niekiedy humorystycznym językiem. Ocena maksymalna dlatego, że dawno nie czytałem czegoś równie pozytywnego, nie będącego przy tym fikcją literacką. To wielka sztuka.

Sagittaire | 2016-04-03
Przeczytana: 2003 rok

Książkę kupiłam po przeczytaniu wszystkich pozycji ks. J. Kozłowskiego. Przyznam, że kupiłam ją dlatego, iż miałam ciągły niedosyt słów J.K., a ta pozycja jest wydana przez to samo wydawnictwo i posiada szatę graficzną taką samą jak książki J.K.
Po jej przeczytaniu byłam dumna, że nasz rodzimy kapłan napisał lepiej niż ten niewątpliwie wartościowy i ceniony na całym świecie Kanadyjczyk. Nie ujmując nic książce, bo nie o to chodzi, bardzo gorąco polecam wszystkim, których ta pozycja poruszyła książki J. Kozłowskiego.

rose11 | 2014-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2014

Jezus żyje i jest wśród nas, a to wszystko co znajdziemy w tej książce tego dowodzi. Chwała Panu!

Odzio | 2015-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2015

To druga moja książką o posłudze Ojca Tardifa. Wspaniałe świadectwo, żywego Słowa Bożego i działania Boga. Warta polecenie szczególnie dla tych ktorzy wątpią, albo nie są do końca przekonani.

Dorcia | 2011-09-17
Przeczytana: 2008 rok

Dzięki tej książce dotarło do mnie, że Jezus naprawdę żyje.

anetaa21 | 2012-08-28
Przeczytana: 05 marca 2012

Niesamowita książka napisane z humorem !!! Dosłownie pochłaniałam kartki.. POLECAM !!! Autor niesamowity człowiek :)

Odzio | 2015-02-20
Przeczytana: 15 lutego 2015

Ksiązka dla każdego, kogo interesuje Odnowa w Duchu Świętym, rekolekcje oraz modlitwy o uzdrowienie.

Sławek_82 | 2013-04-10
Przeczytana: 2008 rok

Przeczytałem dawno temu jednym tchem :) chyba zrobią powtórkę niedługo :) polecam

Kasia Sokół | 2010-10-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2010 rok

Piękna i przejmująca książka o Apostole dzisiejszych czasów.

Anna | 2015-03-25
Przeczytana: 01 kwietnia 2015