Jezus żyje

Okładka książki Jezus żyje Jose H. Prado Flores, Emilien Tardif MSC
Okładka książki Jezus żyje
Jose H. Prado FloresEmilien Tardif MSC Wydawnictwo: Szczecińskie Wydawnictwo Diecezjalne Ottonianum religia
religia
Jesus esta vivo
Szczecińskie Wydawnictwo Diecezjalne Ottonianum
1990-01-01
1990-01-01
Mariusz Bigiel SJ

Okładka książki Jezus żyje. Część 1 Jose H. Prado Flores, Emilien Tardif MSC
Jezus żyje. Cz... Jose H. Prado Flore...
Okładka książki Jezus jest Mesjaszem. Część 2 Jose H. Prado Flores, Emilien Tardif MSC
Jezus jest Mes... Jose H. Prado Flore...

Bardzo polecam!

Bardzo polecam!

Książkę kupiłam po przeczytaniu wszystkich pozycji ks. J. Kozłowskiego. Przyznam, że kupiłam ją dlatego, iż miałam ciągły niedosyt słów J.K., a ta pozycja jest wydana przez to samo wydawnictwo i posiada szatę graficzną taką samą jak książki J.K.
Po jej przeczytaniu byłam dumna, że nasz rodzimy kapłan napisał lepiej niż ten niewątpliwie wartościowy i ceniony na całym świecie Kanadyjczyk. Nie ujmując nic książce, bo nie o to chodzi, bardzo gorąco polecam wszystkim, których ta pozycja poruszyła książki J. Kozłowskiego.

POLECAM W 100%

POLECAM W 100%

Ksiązka dla każdego, kogo interesuje Odnowa w Duchu Świętym, rekolekcje oraz modlitwy o uzdrowienie.

To druga moja książką o posłudze Ojca Tardifa. Wspaniałe świadectwo, żywego Słowa Bożego i działania Boga. Warta polecenie szczególnie dla tych ktorzy wątpią, albo nie są do końca przekonani.

Jezus żyje i jest wśród nas, a to wszystko co znajdziemy w tej książce tego dowodzi. Chwała Panu!

Niniejsza publikacja jest świadectwem ojca Emilliena Tardifa, kanadyjskiego misjonarza, który podczas swojej posługi był świadkiem wielu cudownych uzdrowień dokonanych przez Jezusa Chrystusa. Jak podkreślał ojciec Tardif, to nie on uzdrawiał, był jedynie pośrednikiem między Bogiem a ludźmi.
Książka niesie nam Dobrą Nowinę, że Jezus żyje i nieustannie działa wśród nas. Pokazuje, że kocha każdego i nie gardzi nikim, nawet jeżeli jest bandytą czy prostytutką. Każdemu daje szansę nawrócenia.
Wszystko to podane bardzo lekkim, niekiedy humorystycznym językiem. Ocena maksymalna dlatego, że dawno nie czytałem czegoś równie pozytywnego, nie będącego przy tym fikcją literacką. To wielka sztuka.

Przeczytałem dawno temu jednym tchem :) chyba zrobią powtórkę niedługo :) polecam

Polecam.

Polecam.

Ksiazka jak najbardziej godna polecenia.

Ksiazka jak najbardziej godna polecenia.

• Religia
  • Bóg i religia