Shirley Valentine

Wydawnictwo: W.A.B.
Shirley Valentine
marzenie
Pistacia

Shirley Valentine po raz pierwszy ukazuje się po polsku w formie książki! Shirley Valentine kiedyś miała marzenia (chciała na przykład zostać stewardessą). Dziś ma czterdzieści dwa lata, nudne małżeństwo i obowiązki kury domowej. Pewnego dnia postanawia zmienić swoje życie. Rzuca wszystko i... wyjeżdża w egzotyczną podróż do Grecji. Komedia Willy'ego Russella powstała w 1986 roku. Cztery...

Shirley Valentine po raz pierwszy ukazuje się po polsku w formie książki!

Komedia Willy'ego Russella powstała w 1986 roku. Cztery lata później na polską scenę przeniósł ją Maciej Wojtyszko. W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się Krystyna Janda - najpierw na deskach Teatru Powszechnego, a obecnie w Teatrze Polonia.

z płytą DVD

[opis wydawcy]