Szepty miłości

Wydawnictwo: Lucky
literatura piękna
Patricia

Życie nie może być pustą egzystencją. Wszyscy mamy jakiś cel, pragnienie, marzenie – punkt odniesienia, który wskazuje nam drogę na mapie życiowej podróży. Szepty miłości to opowieść o najpiękniejszym z ludzkich uczuć – miłości. Porywająca i barwna historia kobiety, która chce być kochana i ofiarować swoją miłość drugiej osobie. Pomimo przeciwności losu, własnej słabości i strachowi, który niweczy wszystko.

Usłysz szepty miłości...

źródło opisu: http://www.wydawnictwolucky.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwolucky.pl

| 2016-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2016

Bardzo fajnie czytało mi się tę książkę. Koniec był bardzo zaskakującą smutny. Polecam.

Anetta | 2016-12-04
Przeczytana: 30 listopada 2016

Tego się nie da czytac...

BABAJA | 2016-09-16

Książka fenomenalna ! Ma niesamowity przekaz o miłości. Tylko dzieki tej cnocie człowiek ma po co żyć, chce żyć i wie, że może wszystko - nawet mieć lepsze wyniki w nieuleczalnej chorobie, choć leki nie pomagają.
Tu moja refleksja, że...każdy lekarz powinien na recepcie oprócz leków wpisać...MIŁOŚĆ. Bo po cóż człowiekowi tyle chemikaliów, jeśli nie miałby dla kogo walczyć ?

"Szepty Miłości" to ciężka książka. Trzeba mieć pod ręką chusteczki (szczególnie pod koniec). Jednak kolejnym jej atutem, który pragę podkreślić jest to, że J.M.R. Michalski w cudowny sposób nakreśla, że w życiu wszystko dzieje się po coś...Nie chcę tutaj rozpisywać się w tym temacie, ponieważ tym chcę zachęcić Państwa do przeczytania tej lektury.
Myślę, że to idealna książka dla tych, którzy uważają, że nic gorszego ich w życiu już nie spotka, a w każdym problemie należy się poddać, bez walki. Ta ksiażka obala te teorie.

Panie J.M.R. Michalski - chylę czoła...

Za parę lat znowu wrócę do tej...

Natka Natalia | 2016-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Agnieszka nie ma łatwego życia, szczególnie miłosnego. Jej długoletni związek kończy się w przeciągu paru chwil, a jej życie nabiera czarno-białych barw. Szybko jednak na jej drodze staje nowy mężczyzna, który jak się okaże nie był jej pisany. Zrozpaczona kobieta wraca ze złamanym sercem do ojca. Tadeusz to dobry staruszek, który wraz z córką nadal przeżywa śmierć żony. Życie Agnieszki niestety coraz bardziej się komplikuje. Okazuje się, że jedyna osoba, która pozostała Agnieszce, jest poważnie chora. Lekarze jednak dają Tadeuszowi jeszcze parę miesięcy życia. Kobieta postanawia zając się chorym ojcem, przeprowadzając się do rodzinnego domu. Kobieta postanawia także oddać się bardziej pracy. W tym celu zatrudnia opiekunkę dla ojca- Hannę. Kiedy Agnieszce wydaje się, że jej życie nie ma już najmniejszego sensu, na jej drodze staje przystojny mężczyzna- Filip. Wszystko wraca do normy, życie Agnieszki stabilizuje się i kobieta w końcu odnalazła miłość swojego życia. Jednak całe...

KobieceRecenzje365 | 2016-04-12

„Życie nie może być pustą egzystencją. Wszyscy mamy jakiś cel, pragnienie, marzenie – punk odniesienia, który wskazuje nam drogę na mapie życiowej podróży. „Szepty miłości to opowieść o najpiękniejszym z ludzkich uczuć – miłości.”

Agnieszki Malarskiej życie nie rozpieszcza. W bardzo krótkim czasie spada na nią wiele ciosów. Rzuca ją chłopak, z którym była dwa lata, kolejny mężczyzna, który pojawia się w jej życiu okazuje się łajdakiem i oszustem, a na domiar złego u jej ojca zostaje zdiagnozowana nieuleczalna choroba. Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy na jej drodze pojawia się Filip. Jednak Agnieszka ma problem by kolejny raz zaufać mężczyźnie. Jednak Filip jest nieugięty i zaciekle walczy o swoją szansę. Gdy mu to się udaje, przewrotne życie znów zadaje cios Agnieszce. Czy Filip okaże się tym jedynym? Czy Agnieszka pokona wszystkie przeciwności losu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając "Szepty miłości".

Kolejny raz zwiódł mnie tytuł książki. Myślałam, że będzie to romans...

StillChangeable | 2016-04-05

Lubię czytać dzieła naszych polskich autorów, szczególnie, że dzięki nim często utwierdzam się w przekonaniu, że jeśli bardzo chce się pisać i wydawać coś swojego, to można. Dlatego też chętnie sięgnęłam po książkę "Szepty miłości", którą napisał J.M.R. Michalski. Czy udało mi się usłyszeć szepty tego wyjątkowego uczucia? Cóż... w ogólnym rozrachunku niestety nie do końca. Ta historia wywołała we mnie niezwykle mieszane uczucia. Z jednej strony ma to "coś", co przyciąga, lecz z drugiej posiada w moim osobistym odczuciu również sporo wad.
Główną bohaterką tej książki jest Agnieszka. To kobieta, której nagle zawala się cały dotychczasowy świat. Jej ukochany zostawia ją dla innej, przez co popada w ogromną rozpacz. Poznaje jednak nagle mężczyznę niczym księcia z bajki, lecz okazuje się, że i on jest zwykłym kłamcą. Agnieszka ma wrażenie, że już nigdy nie będzie w stanie zaufać nikomu, chociaż w głębi duszy wciąż pragnie miłości. Co więcej, najbliższa osoba w jej życiu - ojciec -...

Anna | 2016-03-30
Przeczytana: 29 marca 2016

„Szepty miłości „ J.M.R. Michalskiego to emocjonalne czytadełko.
Napisane sprawnie, zwięźle, dynamicznie, poprawną polszczyzną. Tematem wiodącym jest miłość. Główna bohaterka to dwudziestokilkuletnia kobieta przeżywająca kolejny zawód miłosny. Przestaje wierzyć w miłość, choć ciągle o niej marzy.
Pragnie bliskości i czułości tego jedynego. Na skutek niefortunnego wypadku spotyka mężczyznę, który okaże się tym na całe życie. Jednak w momencie największego szczęścia los okrutnie sobie z niej zadrwi.
I tylko dzięki głębokiej wierze znajdzie w sobie niewyobrażalne pokłady sił by walczyć o miłość, szczęście i spełnienie marzeń. Pomimo duchowej siły i wsparcia ukochanego życie napisze dla niej swój scenariusz.
J.M.R. Michalski to bardzo młody autor posiadający już kilka książek w swoim dorobku. Pamiętam promocję jego powieści „Dwie strony medalu”. Zaimponował mi wówczas świetną , dobrze napisaną fabułą mając niespełna dwadzieścia lat.
Czytając „Szepty miłości" nie mogłam...

Wielbicielka-książek | 2016-03-04

"Życie to najcenniejszy dar, jaki otrzymujemy od Boga.
Miłość jest zaś największą łaską, jaka może spłynąć na człowieka.
Jeżeli darzysz drugą osobę prawdziwą miłością, to znaczy, że stała się ona twoim życiem."

"Każdy człowiek ma limit swoich porażek, gdy zostanie on przekroczony, mogą stać się różne rzeczy."

"Czas jest bezlitosny i zabierze ci wszystko.
Zarówno to, co kochasz, jak i to, czego nienawidzisz.
Zabierze to, co sprawiało radość oraz ból.
Zabierze łzy radości i łzy smutku."

Miłość jest najważniejszym uczuciem łączącym ludzi. Każdy z nas kocha i chce być kochanym. To nam daje poczucie bezpieczeństwa, szczęście, wsparcie, chęć do życia. Dzięki miłości budzimy się z uśmiechem na ustach, radośniej wracamy do domu, wiedząc, że czeka na nas ukochana osoba.

Gdy zatem ujrzałam książkę "Szepty miłości", postanowiłam, że koniecznie muszę ją przeczytać. Na początku moją uwagę przyciągnęła zwykła, prosta okładka, a następnie ten piękny tytuł. Zaintrygował mnie również...

Panna-z-Nowolipek | 2016-02-10
Przeczytana: styczeń 2016

Cóż wiemy o miłość mając 20 lat? Nic, albo prawie nic. Cóż w takim razie o miłości kobiety wie młody mężczyzna? Czy choć raz przebiegł na skróty lub drogą całkiem okrężna burzę hormonów? Huśtawkę nastrojów? Bił się z falą gorąca? Kwilił do poduszki i cerował nocą rozdarte serce przy lampce wina?
Nie.
Mężczyzna ery social media wie o kobiecie jednak wiele. Obserwuje jej wall'a. Karmi oczy i serce jej wersją siebie i świata, w którym chciałaby by żyć. Czyta piktogramy jak faraon hieroglify.
Zdjęcie BMW - Wow! To lubię! 50 twarzy Greya - Ekstra! Kocha, nie kocha. Dziś ty, jutro ja, po jutrze on. Codziennie nowe emocje. Wpisy, sytuacje, odczucia. Nie pamiętam co widziałam, bo musiałam to nagrywać... ale będę miała pamiątkę. Oceniajcie mnie obcy ludzie! Dziś taka fajna, jutro samotna. Teatr emocji za koszt połączenia wi-fi. Komu, komu, bo idę do domu.
W takiej sytuacji wydaje się, że era cyfryzacji odebrała nam prawo do uczuć i głębokiego przeżywania. Nie piszemy wierszy. Tęsknimy od...

LaylaA | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016

Agnieszka nie ma łatwego życia miłosnego to trzeba jej przyznać, kiedy kończy się jej długoletni związek, kobieta nie może sobie poradzić ze smutkiem, ale jej samotność nie trwa długo. Na jej drodze staję mężczyzna który kradnie jej serce. Niestety nie jest to osoba której można zaufać zwłaszcza kiedy mówi że cię nie zna. Zrozpaczona kobieta wraca ze złamanym sercem do domu, do ojca który, do jedynego mężczyzny który ją rozumie. Po śmierci matki, został jej tylko on. Życie nie daje odpocząć Agnieszce nawet na minute, kobieta jest zdruzgotana kiedy dowiaduje się że jej ojciec...