Zero Ograniczeń. Sekret Osiągnięcia Bogactwa, Zdrowia I Harmonii Ze Światem

Wydawnictwo: Onepress

Mistyczna nauka Ho oponopono w Twojej codzienności: * Uzdrawianie własnego życia i otaczającego świata * Oczyszczanie umysłu z toksyn i traum * Akceptacja pełnej odpowiedzialności * Wypełnianie całej istoty Miłością i Wybaczaniem Jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego. Uzdrawiając siebie, naprawiasz całą rzeczywistość. A im jesteś doskonalszy, tym doskonalszy jest świat. Ho oponopono jest starożytną wiedzą pochodzącą wprost z Hawajów tajemn

Aeona | 2014-11-29

Zaletą tej książki jest na pewno przybliżenie hooponopono i chwała autowi za to,zaletą jest zawarta w niej tkz modlitwa,która faktycznie może pomóc,ale moim skromnym zdaniem,nic ponadto...
Pisałam to nieraz,i powtórzę-nie znosze tej maniery u amerykańskich pisarzy-poradnikodawców-zobacz jakie to proste aby być happy,bogatym i cudownym,jak ja!
Tak,to bardzo proste,napisz o tym książkę,a potem ją sprzedaj ludziom,którzy nieustannie poszukują szczęścia i miłości wszędzie,tylko nie w sobie.
To,czego wszyscy potrzebujemy na tym łez padole jest słuchanie samego siebie i odpowiedzenie sobie na pytanie-czego chcę od siebie i życia?
Rzecz jasna,to moja skromna opinia,zawsze można poczytac kolejny podręcznik błyskawicznego zarobienia pieniędzy w miesiąc;).
POzdrawiam!

Kinga | 2011-10-17
Przeczytana: 05 października 2011

Jeśli interesujesz się samorozwojem, szukasz sposobu na poprawę jakości swojego życia, lub po prostu chcesz poznać najbardziej fenomenalną metodę uzdrawiania siebie i świata, koniecznie przeczytaj "Zero Ograniczeń". :)

Prawdę mówiąc, już samo czytanie tej książki powodowało we mnie głęboką przemianę. COŚ zaczęło się dziać, poczułam się inaczej, lekko, bezpiecznie, szczęśliwie. Świat zaczął zmieniać się na moich oczach. Ja zaczęłam się zmieniać.

Wczoraj metoda Ho'oponopono uratowała mój związek przed katastrofą. Mamy pewne problemy osobiste, których nie potrafimy rozwiązać. Zjada nas rutyna z wszystkimi tego następstwami.
A więc, znów doszło do spięcia i jałowej wymiany zdań. "Rozwód" naprawdę wisiał w powietrzu. Zrezygnowana położyłam się spać... Niech się dzieje wola nieba, bo już kompeltnie nie wiem co z tym zrobić! Do faceta nic nie dociera, nie chce słuchać co do niego mówię. Doszło do eskalacji złych emocji, egoizm przejął pełną kontrolę i nie było żadnych widoków na...

CosSzykownego | 2013-11-05

Bardzo lubię ta ksiązę jak i samego autora Joe Vitale,który przyczynił się do większych poszukiwań w temacie samodoskonalenia i rozwój osobistego. czytałam jego wcześniejsze ksiązki i byłam pod wrażeniem jego dokonan. Dlatego niejako na ślepo sięgnełam po nastpeną ksiażke zero ograniczeń.

Zero ograniczeń zainspirowana i pisana póżniej przez Ihaleakala Hew Len'a razem raczej nie pokazuje w pełni o co chodzi a sama metoda Ho"oponopono jest pokazan w dość powierzchowny sposób.
Jesdnak dobrze się to czyta i co najważniejsze wg mnie to to że dzięki tej ksiazce bardziej wnikliwie zainteresowałam sie tematem tej hawajskiej metody.
Taki chyba jest cel autor -zainspirować i dać nadziej :)

polecam :)

Jacek | 2013-03-29
Przeczytana: luty 2013

Wspaniała książka która poszerzyła horyzont mojego widoku na świat. Pisana przejrzystym, zrozumiałym dla każdego językiem. Za całą pewnością jest to książka która przyczyniła się do mojego rozwoju wewnętrznego (zakładam, że także innych). Polecam tę książkę wszystkim którzy poszukują prawdy o życiu oraz tym którzy czują na sobie ciężar codziennego życia.

hienka7 | 2013-09-19
Na półkach: Przeczytane, Bemowo, 2013
Przeczytana: 19 września 2013

Myślę, że książkę można było napisać zwięźlej, bo autor trochę się powtarzał i jak to u amerykańskich autorów bywa ciągle też występowały reklamy innych produktów autora. Ogólnie można przeczytać i wypróbować metodę doktora Ihaleakala Hew Len, której kluczem jest oczyszczanie i miłość. Podobno działa więc i ja ją wypróbuje.

Jacollo | 2013-12-10

Rozpuszcza hamujące przekoanania, dodaje inspiracji, skłania do refleksji nad swoim życiem oraz pomaga otworzyć się na świat, który da nam wszystko o co poprosimy :)

Yasny | 2014-06-04

Świetna książka. Często do niej wracam. Dla tych którzy lubią wiedzieć:)

Anka J | 2014-07-11
Przeczytana: 10 lipca 2014

Lubie książki motywacyjne, dają mi energię i kopa do działania, lubię poznawać ludzi szczęśliwych dlatego sięgnęłam po tę pozycję. Polecam

rewiera | 2015-07-26
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 26 lipca 2015

Książka z niższej półki. Jak podkreśla autor: opiera się wyłącznie na doświadczeniu jednej osoby (autora) zatem jest skrajnie nieobiektywna i niesie za sobą wątpliwą wartość merytoryczną.
Zainteresowanych tematyką odsyłam do książki "Przebudzenie" Anthony'ego de Mello - to samo przesłanie opisane jest w bardziej przystępnej formie, bez tej wymyślnej, szamańskiej otoczki Ho'oponopono.
Mogę przypuszczać, że 75% książki jest mocno przekoloryzowana na potrzeby publikacji i próby porwania serc tysięcy czytelników, którzy w poszukiwaniu spełnienia i szczęścia gotowi są (często na ślepo) chłonąć i płacić za motywujące frazesy.
Już od początku odnosi się wrażenie, że książka służyć ma jedynie zaspokojeniu potrzeb ego autora, który szukał sposobu na zyskanie osobistego rozgłosu i dodatkowego zarobku (nie widzę innego powodu dla którego ktoś mógłby się zdecydować na wydanie książki-poradnika, w której występuje tak jaskrawy przerost formy nad treścią).

Agnieszka | 2014-10-06

Niestety zawiodłam się. Myślałam, że znajdę w tej książce informacje na temat uzdrawiającej metody Ho'oponopono. O wiele więcej na jej temat dowiedziałam się z książki Ulricha Dupree pt. "Ho'oponopono. Hawajski rytuał osiągania wewnętrznego spokoju", w której autor nie szczędzi czytelnikom najważniejszych rad z nią związanych. Serdecznie wszystkim polecam! Zero komercji i szacunek do zainteresowanych.