Kup teraz - 15 ofert w cenie od 11.90 zł do 33.30 zł

Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel

Joe Vitale Wydawnictwo: Onepress poradniki
The Remembering Process: A Surprising (and Fun) Breakthrough New Way to Amazing Creativity
Marcin Kowalczyk
Onepress
poradniki
Marcin Kowalczyk

Cele są po to, by je osiągać. Pragniesz czegoś? Idź po to.

Taaaa, łatwo powiedzieć... Trudniej zrobić. Ale, jednak, każdy z nas jakieś cele już w życiu osiągnął, prawda? No właśnie. Więc, może, wystarczy sobie przypomnieć jak to zrobiliśmy, odtworzyć trochę w samych sobie proces, jaki nas nakierował na wcześniejsze (małe i duże) życiowe zwycięstwa, i... znów się uda? O tym...

Dr Joe "Mr Fire" Vitale jego osobowość poznałam ,oglądając kultowy film "Sekret" ,który we mnie obudził moc spełniania swoich marzeń.Dzięki niemu zaczęłam bardziej pracować nad swoimi myślami i tym jak przyciągać do siebie rzeczy,które są dla mnie ważne.Z ciekawością sięgnęłam po tą książkę, by poszerzyć swoją wiedzę.Czy książka przypadła mi do gustu?Zapraszam do recenzji.
...

• Współpraca