Powrót do przyszłości. Przypomnij sobie, jak osiągnąć cel

Tłumaczenie: Marcin Kowalczyk
Wydawnictwo: Onepress
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Remembering Process: A Surprising (and Fun) Breakthrough New Way to Amazing Creativity
poradniki
ToRn

Jeśli trzymasz w ręku tę książkę, to prawdopodobnie masz jakieś marzenie albo ambitny cel. A może po prostu chcesz przekraczać granice własnej kreatywności, rozwijać talent i odnieść sukces? Możesz intuicyjnie wyczuwać, że klucz do takiej realizacji własnego ja leży tuż obok Ciebie. Musisz tylko przypomnieć sobie, jak go użyć. W rzeczywistości jest to banalnie proste: wyobraź sobie, że już...

Musisz tylko przypomnieć sobie, jak go użyć.
W rzeczywistości jest to banalnie proste: wyobraź sobie, że już jakiś czas temu osiągnąłeś swój cel.
Teraz musisz jedynie przywołać emocje, które temu towarzyszyły, a następnie cały proces dochodzenia do sukcesu.

I tym właśnie jest Proces Pamiętania.

Od tego rozpoczyna się niezwykła droga do Twojej wspaniałej przyszłej przeszłości.
W tej książce znajdziesz wiele cennych wskazówek i inspiracji.
Przekonasz się, jak fascynujące pokłady kreatywności drzemią w Twoim umyśle i jak doskonałe dzieła zostały przez Ciebie stworzone — wystarczy, że przypomnisz sobie to, co zdarzyło się w przyszłości.
Z tą książką nauczysz się prowadzić Proces Pamiętania w sześciu prostych krokach, dowiesz się, jak go wykorzystać w wielu dziedzinach, choćby w pracy twórczej, współpracy z klientami czy przy szukaniu przyjaciół.
Szybko Proces okaże się czymś naturalnym i oczywistym, a osiąganie celów przyniesie Ci radość i poczucie spełnienia!

Dzięki tej książce odkryjesz:

jak działa Proces Pamiętania
kiedy i w jaki sposób go praktykować
jak może pomóc w realizacji zadań
w jaki sposób można osiągać swoje cele i przekraczać własne ograniczenia
jak otaczający nas świat materialny łączy się z pełnymi inspiracji poziomami energii

Przypomnij sobie swoją przyszłą przeszłość i przyciągaj sukcesy!

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/powrot-do-przyszlosci-p...(?)

źródło okładki: https://static01.helion.com.pl/global/okladki/326x...»

angelika | 2017-08-22
Na półkach: Posiadam

Dr Joe "Mr Fire" Vitale jego osobowość poznałam ,oglądając kultowy film "Sekret" ,który we mnie obudził moc spełniania swoich marzeń.Dzięki niemu zaczęłam bardziej pracować nad swoimi myślami i tym jak przyciągać do siebie rzeczy,które są dla mnie ważne.Z ciekawością sięgnęłam po tą książkę, by poszerzyć swoją wiedzę.Czy książka przypadła mi do gustu?Zapraszam do recenzji.
Każdy ma marzenia ,ale nie każdy wie jak je zmaterializować.Do tego trzeba chęci, zaangażowania i wiary.Tak naprawdę w każdym z nas drzemie ,ta wiedza jak to zrobić wystarczy przypomnieć sobie jak to zrobić i zacząć działać.W poprzednich publikacjach Joe Vitale przedstawiał prawo przyciągania polegające na pozytywnym myśleniu o rzeczach,które chcemy osiągnąć.W tej publikacji autor ukazuje metodę ''Pamiętnika''.
Metoda, ta polega na wzbudzaniu w sobie ,tak mocnych emocji jakbyśmy mieli już swój cel w garści.Tą metodę można używać na każdej płaszczyźnie życia.Cokolwiek ,chcesz osiągnąć jesteś w stanie...

Kelnerka | 2017-08-05