Wędrówka dusz

Wydawnictwo: Cintamani Poland
Journey of souls
Wędrówka, dusz
dona

Ta wyjątkowa książka - "Wędrówka dusz" - po raz pierwszy odkrywa tajemnicę życia w świecie dusz po śmierci człowieka na Ziemi. Dr Michael Newton, doktor doradztwa personalnego, dyplomowany hipnoterapeuta prowadzący prywatną praktykę, rozwinął swoją własną technikę hipnozy by dosięgnąć ukrytych wspomnień swoich pacjentów o ich życiu po śmierci. Powstałe zapisy rozmów z pacjentami stanowią "dziennik podróży" po - wybranych spośród setek innych - przykładach dwudziestu dziewięciu osób, które zostały przeniesione w stan nad świadomości. W stanie głębokiej hipnozy osoby te w poruszający sposób opisują to, co wydarzyło się pomiędzy ich poprzednimi inkarnacjami na Ziemi. Wyjawiają one barwne szczegóły naszych odczuć w chwili śmierci, z kim się spotykamy zaraz po odejściu z ciała, jak wygląda świat dusz, gdzie się udamy i czym będziemy się zajmować jako dusze oraz - dlaczego decydujemy się powrócić w określonych ciałach. Po przeczytaniu książki Wędrówka dusz lepiej zrozumiesz nieśmiertelność ludzkiej duszy oraz stawisz czoło wyzwaniom codziennego życia z większą świadomością celu, kiedy zaczniesz rozumieć przyczyny zdarzeń z twojego własnego życia. W stanie głębokiej hipnozy dwadzieścia dziewięć osób przypomina sobie swoje przeżycia pomiędzy kolejnymi wcieleniami, kiedy istniały jako duchowe istoty.

A oto kilka tematów szczegółowo omówionych w tej książce:
- co czujemy w chwili śmierci
- co widzimy i czujemy zaraz po śmieci
- duchowi przewodnicy (dusze opiekuńcze)
- dlaczego jesteśmy przypisani do określonych grup dusz w świecie duchowym
- czym się tam zajmujemy jak wybieramy następne ciało, by powrócić na Ziemię
- o różnych poziomach rozwoju dusz: początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych
-kiedy i gdzie po raz pierwszy uczymy się rozpoznać nasze bratnie dusze na Ziemi
-cel życia i przejawy istnienia "Stwórcy".

Jeśli czytałeś książki Raymonda Moody'ego, jak np. "Życie po życiu" lub "Życie przed życiem", to koniecznie musisz zapoznać się z książkami Michael'a Newtona, bo Wędrówka dusz i Przeznaczenie dusz zabiorą cię nieskończenie dalej w ten duchowy świat.

Natalia | 2013-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2013

Książka, która zmieniła moje spojrzenie na temat świata. Wysunęłam przez nią kilka refleksji i wniosków na temat życia. Polecam każdemu, kto "lubi myśleć" i jest otwarty na nowe wiadomości. Bardzo możliwe, że przeczytam drugi raz, co robię bardzo rzadko. Jeden przeogromny plus - autor w ogóle nie opierał się na chrześcijaństwie czy żadnej innej religii - sama logika, wiedza i "badania". Zero powłoki typu "Bóg jest, musisz wierzyć, bo pójdziesz do piekła". Świetna sprawa.

amroz22 | 2014-09-24
Przeczytana: 2014 rok

Jest to książka przeznaczona raczej dla ludzi "otwartych" na aspekt duchowy swojego życia. Mnie osobiście bardzo zaintrygowała, gdyż bardzo interesuję się tą (duchową) stroną swojego życia i oczywiście jego sensem. Autor bardzo dosłownie przytacza wypowiedzi swoich pacjentów, będących w hipnozie, jednocześnie analizując i wyjaśniając wiele faktów czytelnikowi. Książka ta odpowiedziała mi na wiele nurtujących mnie pytań dotyczących sensu życia, śmierci i cierpienia, choć równie wiele ich pozostało i zrodziło się po jej przeczytaniu. Czuję niedosyt informacji, ale cóż każdy dowie się więcej w odpowiednim dla siebie czasie. Szczerze polecam, zarówno ludziom wierzącym, jak i niewierzącym, a także sceptykom, bo zdaję sobie sprawę, że takich będzie wielu.

Adam89 | 2015-03-27

Bardzo ciekawa pozycja. Polecam tym, którzy interesują się reinkarnacją i poprzednimi wcieleniami.

JDM | 2014-07-17
Na półkach: 2014, Przeczytane

Książka bardzo wąsko, wręcz powierzchownie traktuje wątek życia po śmierci. Czytelnik, który po raz pierwszy spotyka się z tematyką, będzie miał bajkowy, niespójny obraz. Znawca tematu będzie znudzony. Autor poprzez swoje badania stara się dowieść, że reinkarnacja jest faktem, ale nie bierze pod uwagę, że wielu przed nim już o tym pisało (choć może nie na gruncie naukowym). Według mnie brakuje pomostu między światem nauki, a ezoteryką.

Na pewno plus za ogrom pracy włożony w wieloletnie zbieranie materiału i za prosty, czasami wręcz fabularny przekaz.

KamiVV | 2014-09-24

Żadna opinia tu nie jest adekwatna. To po prostu trzeba przeczytać. Ten kto jest na to gotowy po nią sięgnie.

Saszetka | 2014-11-02

Książka warta przeczytania chociażby ze względu na chęć poznania co być może nas spotka po drugiej stronie. Czy wierzyć czy nie to już indywidualna sprawa

CrAxMaN | 2016-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Rzetelne opisanie życia pomiędzy wcieleniami (inkarnacja/reinkarnacja dusz). Autor poprzez hipnozę regresyjną szeroko opisał zasady działania tzw. 'świata astralnego' z pozycji nowoczesnego podejścia do tematu. Nowoczesnego w ujęciu nie 'magicznym' lecz bardziej 'naukowym'.
Pozycja zdecydowanie niezwykle istotna dla wszystkich interesujących się psychologią i parapsychologią, czyli człowiekiem w rozumieniu holistycznym.

Demiurgus | 2014-10-19

Genialne