Powrót

Wydawnictwo: Amber
The Delta Ladies
romans, milosc
pyszka

Cader Harris, bożyszcze amerykańskiego futbolu, wraca do rodzinnego Hayden w Luizjanie, które przed osiemnastu laty opuścił niezupełnie z własnej woli. Teraz, gdy stracił majątek, zamierza jeszcze raz spróbować szczęścia w swoim mieście, gdzie zaproponowano mu korzystny kontrakt. Jego powrót elektryzuje mieszkańców sennego miasteczka i zmienia życie dwóch kobiet, które kiedyś darzyły Caldera uczuciem.

pyszka | 2010-09-02
Przeczytana: 2004 rok

ciekawa historia człowieka, który odniósł sukces, a potem wrócił do rodzinnego misteczka, które przygniata go ciężarem wspomnień i błędów przeszłości. grzechy młodości jak żywe stają mu przed oczami i nie dają o sobie zapomnieć. dobrze się czyta.

Joanna | 2014-08-15
Justyna | 2014-01-27