Miłość i dym

Wydawnictwo: Świat Książki
Love and smoke
miłość, uczucia, krzywda
izulek20

Riva Staulet przez wiele lat ukrywała przed światem prawdę o człowieku, który w młodości okrutnie ją skrzywdził. Na wieść, że ubiega się on o urząd gubernatora, Riva postanawia przerwać milczenie, choć może za to zapłacić utratą szacunku jedynego mężczyzny, którego kocha.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=10425

źródło okładki: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=10425

aleczka | 2016-08-16

Troszkę obszerniejszy harlequin, postacie naiwne do bólu, sytuacje tak nieprawdopodobne, ze aż śmieszne...ale miłośniczkom gatunku jak najbardziej przypadnie do gustu.

ewa | 2017-04-20

Sekrety z przeszłości,,walka o władzę,politycy,szantaż,bigamia,skomplikowane związki rodzinne oraz zakazana miłość -to główne elementy tej książki,której akcja rozgrywana jest w Nowym Orleanie.Pozornie uładzone życie osób ze świecznika,które mają swoje własne szkielety w szafach.Przeszłość kryje sekrety ,które mogą okazać się niebezpieczne nie tylko dla osób szantażowanych,ale też dla szantażystki,o czym przekonuje się Riva.Ona przecież nie chciała nikogo skrzywdzić,chciała tylko by Edison,z którym była w przeszłości związana (i przez niego skrzywdzona)rozdzielił swojego syna i jej siostrzenicę.Nie wszystko jednak jest takie,jakim wydaje się być na pierwszy rzut oka.Siostrzenica Rivy okazuje się być córką jej i Edisona,wychowaną przez siostrę Rivy.Sam Edison,rzekomo polityk bez skazy,kandydujący na stanowisko gubernatora okazuje się być nie tylko domowym tyranem,ale też bigamistą,mordercą i gwałcicielem mającym powiązania z mafią.Wszystkim chce rządzić żelazną ręka i nie toleruje...

Skrócona wersja "Mody na sukces"... Bardzo przeciętnie, bez żadnych rewelacji.

Irena Krajewska | 2015-09-01
Przeczytana: 01 września 2015

Ciekawa jest historia młodej dziewczyny - bohaterki książki. Zalęknionej, cichej, uległej, która niczym kopciuszek przeistacza się w kobietę silna, niezależną, zamożną. Ale cienie przeszłości dają o sobie znać i trzeba stawić im czoła oraz podjąć decyzje, które dotyczą także najbliższych. I jest jeszcze miłość, do której trudno się przyznać, bo do końca nie można wyczuć- czy jest ona odwzajemniona? I to jest trochę mankament powieści- mało uczucia pomiędzy głównymi bohaterami. Ale ogólnie- przeczytałam z przyjemnością.

Paola30 Paulina | 2018-04-08

asbed | 2016-10-31