Miłość i dym

Wydawnictwo: Świat Książki
Love and smoke
miłość, uczucia, krzywda
izulek20

Riva Staulet przez wiele lat ukrywała przed światem prawdę o człowieku, który w młodości okrutnie ją skrzywdził. Na wieść, że ubiega się on o urząd gubernatora, Riva postanawia przerwać milczenie, choć może za to zapłacić utratą szacunku jedynego mężczyzny, którego kocha.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=10425

źródło okładki: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=10425

aleczka | 2016-08-16
Na półkach: Przeczytane, Na wymianę

Troszkę obszerniejszy harlequin, postacie naiwne do bólu, sytuacje tak nieprawdopodobne, ze aż śmieszne...ale miłośniczkom gatunku jak najbardziej przypadnie do gustu.

Skrócona wersja "Mody na sukces"... Bardzo przeciętnie, bez żadnych rewelacji.

Irena Krajewska | 2015-09-01
Przeczytana: 01 września 2015

Ciekawa jest historia młodej dziewczyny - bohaterki książki. Zalęknionej, cichej, uległej, która niczym kopciuszek przeistacza się w kobietę silna, niezależną, zamożną. Ale cienie przeszłości dają o sobie znać i trzeba stawić im czoła oraz podjąć decyzje, które dotyczą także najbliższych. I jest jeszcze miłość, do której trudno się przyznać, bo do końca nie można wyczuć- czy jest ona odwzajemniona? I to jest trochę mankament powieści- mało uczucia pomiędzy głównymi bohaterami. Ale ogólnie- przeczytałam z przyjemnością.

asbed | 2016-10-31
Przeczytana: 2009 rok