The Pact
Poetyka

Trójkę przyjaciół zbliża do siebie nagła, przedwczesna śmierć rodziców. Od tej chwili mogą liczyć tylko na siebie. Zawiązują więc pakt, przysięgając wspierać się wzajemnie. Niebawem ów pakt zostaje wystawiony na bardzo trudne próby... W tej intrygującej powieści autorka wykorzystuje w pełni swą niezwykłą umiejętność tworzenia pociągającej fabuły, pełnej postaci o zawiłych i ciekawych...

W tej intrygującej powieści autorka wykorzystuje w pełni swą niezwykłą umiejętność tworzenia pociągającej fabuły, pełnej postaci o zawiłych i ciekawych osobowościach. W umiejętny sposób łączy wątek sensacyjny powieści ze studium psychologicznym bohaterów. "Pakt" jest powieścią o ludzkich namiętnościach, motywach ludzkiego działania, o miłości, przyjaźni i nienawiści.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Literalny | 2011-08-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2011
Przeczytana: 02 sierpnia 2011

'Pakt' to książka, której nie czyta się z zapartym tchem.Jest dość przewidywalna, a czytając ma się ogromne wrażenie, że 'gdzieś to już kiedyś było'.

Agnieszka | 2013-11-05
Na półkach: Przeczytane, Norman
Przeczytana: 27 października 2013

Dobra, warta na pewno przeczytania. Momentami mnie nudziła i strasznie mi się ciągnęła ale to chyba wszystkie książki Norman to takie dłużyzny!

Ewelina198548 | 2015-02-19

Intrygująca powieść, jednak czytając miejscami się dłuży. Warto przeczytać

Carduus | 2017-02-22
Irena Skorupa | 2017-02-05