Paradise County
Ewa

Alexandra Haywood, młoda i piękna córka tragicznie zmarłego miliardera, wielkiego miłośnika koni wyścigowych, przyjeżdża do Whistledown, wspaniałej posiadłości ojca, aby poznać okoliczności jego samobójstwa i dopilnować likwidacji stadniny. Finansowe imperium Haywoodów legło w gruzach i konie muszą zostać jak najszybciej sprzedane. Joe Weich, przystojny zarządca Whistledown, nie chce się pogodzić z taką decyzją i między nim a Alex dochodzi do ostrego spięcia, gdy Joe nie przyjmuje wymówienia. Wkrótce jednak ich wzajemna niechęć przeradza się w równie gwałtowne, namiętne uczucie. Tymczasem w okolicy zostają znalezione spalone ludzkie zwłoki. Dowody wskazują, że mogą to być szczątki Laury, byłej żony Joego, która już od kilku lat nie daje znaku życia. Okazuje się, że pozornie bezpieczna i spokojna Rajska Kraisna - jak nazywają hrabstwo Shelby tutejsi mieszkańcy - kryje mroczne, straszliwe tajemnice. Potworne zło, czające się wśród sielankowych pól i łąk, szuka kolejnej ofiary. Czy tym razem będzie nią Alex?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

PijanaPoMalinach | 2013-04-02
Przeczytana: 2012 rok

Do przeczytania tej książki skłonił mnie opis na odwrocie. Bardzo się rozczarowałam. Mimo iż można powiedzieć, że książka trzyma w napięciu, nie jest to "ambitna lektura". Przez większość książki autorka szczegółowo opisuje łóżkowe igraszki bohaterów, co powoduje, że książka staje się mdłym "Harlekinem". Momentami fantazje bohaterów są nawet niesmaczne.

eve | 2015-11-08
Przeczytana: 14 października 2015

Polecam. Bez względu na to czy jesteś bogaty czy biedny ważne jest to by pamiętać że się jest człowiekiem. Niejeden nie majętny jest bardziej bogaty i wartościowy niż bogacz. Tutaj mamy piękny obraz człowieka bogatego samego w sobie.Takiego człowieka nie trudno pokochać ale również bardzo mocno można go skrzywdzić.

Marzena | 2013-03-15

Na początku byłam nastawiona dość sceptycznie, bo wizja książki o koniach, choć bardzo je lubię, trochę mnie odpychała. Ale skoro już ją wypożyczyłam to pasowało przeczytać i.. zrobiłam to dosłownie w kilka godzin. :) Lekka, ciekawa, no i zakończenie mnie zaskoczyło. Czego więcej chcieć? Na zwykłe leniwe popołudnie jak najbardziej.Polecam ;)

Marta | 2014-04-07

Kolejna dobra książka autorstwa Karen Robards. Ta pisarka ma dar do tworzenia sylwetek psychopatycznych, przerażających morderców. I tym razem mnie nie zawiodła. Duży plus za... kota Hanibala, który odegrał znaczącą rolę :) Denerwowała mnie trochę postać Neely, ale na końcu się zrehabilitowała.

Sally_B | 2016-10-02
Przeczytana: 2011 rok