Duchy przeszłości

1995-01-01
1995-01-01
Teresa Komłosz
pieniądze miłość przeszłość zdrada

Ciężko mi ocenić tą książkę. Zaczynając ją czytać spodziewałam się typowego romansidła, książki pełnej romantycznych uniesień, scen obywających się na leśnych polanach wśród zieleni. i plum. Tutaj tego nie uświadczyłam, nie powiedziała bym że się przez to rozczarowałam. Czy polubiłam głównego bohatera o życiu którego jest ta książka? -Niestety nie. Jednak myślę że takie było zamierzenie autorki. Nie mogę powiedzieć również że go nie lubię, po prostu, myślę że najlepiej go nie oceniać.... Polecam przeczytać, dla wyrobienia własnego zdania. Pozdrawiam :)

Zabierając się za tą lekturę nie spodziewałam się niczego szczególnego... Cóż po pierwsze wielki ukłon w stronę autorki za pomysł, po raz pierwszy czytałam książkę z tak nietypową fabułą. Autorka ukazuje trudną drogę chłopca, później mężczyzny, który pragnie żyć na poziomie, chce to osiągnąć za wszelką cenę. Książka wciągnęła mnie aczkolwiek nie powaliła na kolana.

Książka którą bardzo przyjemnie i szybko się czyta. Godna polecenia.

Książka którą bardzo przyjemnie i szybko się czyta. Godna polecenia.

• ROK 1997
  • 2015
  • Przeczytane 2002
  • Posiadane
  • 2009 Nabytki
  • Miłość/Romanse

Dodaj cytat z książki Duchy przeszłości