Taniec bogów

Wydawnictwo: Da Capo
Dance of the Gods
kariera, związek, tajemnice, uczucia
Aneta

Courtney, piękna i inteligentna prezenterka jednej z amerykańskich sieci telewizyjnych, w swej drodze na szczyt nie dostrzega, że kariera zawodowa coraz bardziej zagraża trwałości jej związku ze zdolnym reżyserem, Nickiem. Postawiona w obliczu wyboru, choć z bólem, wybiera jednak karierę. Aleksander Kirakis, syn greckiego armatora i jedyny spadkobierca olbrzymiej fortuny, nie ma problemów...

Aleksander Kirakis, syn greckiego armatora i jedyny spadkobierca olbrzymiej fortuny, nie ma problemów tego typu, bo dla niego kobieta jest wyłącznie zabawką, tańszą bądź droższą, ale zabawką. Dopiero gdy w jego życiu pojawia się Merdith, Aleksander z niepokojem stwierdza, że z tą kobietą mogłoby być inaczej, że przy niej znikają tajemnicze zmory przeszłości...

Ale przeszłość dogania nawet tych, którzy mają wszystko. Nawet bogów.

[Da Capo, 1994]

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: http://www.conrada11.pl

zabielka | 2015-03-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 11 marca 2015

Niestety nie mogę wyrazić się pochlebnie o tej książce. Ciężko było mi przez nią przebrnąć, a udało się to tylko dla tego że baardzo nie lubię porzucać książek. "Początek" (czyli dobrze ponad 200 stron), nudny, mało interesujący, rozciągnięty wieloma niepotrzebnymi mało ważnych czy ciekawych sytuacji,,,
No nic. To tylko moja opinia. Jednak jeśli ktoś będzie czytał "Taniec Bogów" niech opuści prolog, Warto przeczytać go dopiero koło dwusetnej strony. Pozdrawiam. :)