A Moment in Time
jedna, chwila
dona

Valerie Rochelle to doskonała, oddana pracy lekarka weterynarz. Jednak za maską światowej kobiety kryje się samotna dziewczyna spragniona miłości. Pewnej nocy zostaje wezwana przez Wyndhama Ashleya Conrada do chorego konia. Wyn, który kiedyś łamał serca kobiet i drwił ze wszystkiego, dziś zaszył się w leżącym na uboczu Stonelair. Już od pierwszej chwili między Valerie i Wynem aż się iskrzy. A jak wiadomo, z ogniem nie można igrać bezkarnie. Zwłaszcza że i Valerie, i Wyn mają potężnych nieprzyjaciół.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

wiki | 2012-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2012

ładna i mądra. warta zarówno przeczytania jak i polecenia.

timka19s | 2016-09-20
bietka | 2016-03-20