Trzy gwiazdy. Tom III

Seria: Biblioteczka pod Różą
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Dazzle
trzy, gwiazdy

Senda, Tamara i Dalia – trzy sławne aktorki, trzy historie, trzy światy. Każda z tych pięknych, utalentowanych, niezależnych kobiet musiała wiele poświęcić, by odnieść wymarzony sukces. Córka Tamary, Daria Boralevi odziedziczyła talent i urodę matki i babki. Po jedenastu latach błyskotliwej kariery filmowej w Ameryce młoda kobieta przylatuje do Tel-Awiwu, aby odwiedzić rodziców. Jednak na lotnisku nikt na nią nie czeka. Uprzejmy pracownik linii lotniczych prowadzi wielką gwiazdę do samochodu, który ma ją zawieźć do domu. Wsiadająca do limuzyny Dalia zostaje obezwładniona i porwana. Napastnicy mówią jej, że zapłaci za „grzechy ojców i matek”. Kto i dlaczego uprowadził jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Adrianna__ | 2016-04-18
Przeczytana: 17 kwietnia 2016

Modlitwa. Tylko to mi zostało, gdy zasiadałam do ostatniego tomu „Trzech gwiazd”. Towarzyszyło mi wtedy uczucie zniecierpliwienia i ulgi, że za niecałe trzysta stron w końcu opuszczę ten nudny świat show-biznesu. Nie wiem, gzie podziała się ta wspaniała literatura, którą zachwycałam się w „Grzechach’. To było nijakie i bardzo sztuczne.
Poznajemy w końcu Dalię, od której zaczął się prolog pierwszego tomu. Jest ona córką Tamary a wnuczką Sendy. Podobnie jak matka i babka ma talent do aktorstwa i problemów w miłości. Świat ją uwielbia i nie ma osoby, która by nie doceniała jej umiejętności. To mnie trochę już znużyło, bo co tom czytałam dokładnie to samo. Dalia jest w momencie rozstania z ukochanym mężczyzną, bo ten chce przyjąć pieniądze na swój najnowszy film od arabskich inwestorów. Dalia, jako Żydówka nie chce o tym słyszeć, ponieważ w dzieciństwie była świadkiem jak muzułmańska bomba rozrywa na strzępy jednego z jej braci. Podczas podróży do Izraela Dalia zostaje porwana w...

jotgol | 2015-06-03

Książka jest bardzo ciekawa. Trzyma w napięciu ale również doprowadza do wzruszeń i łez. Nie można się od niej oderwać. Składa się z trzech tomów, które czyta się bardzo szybko. Zachęcam do czytania gdyż naprawdę warto.

es55 | 2017-09-23
Na półkach: F - audiobook, 2015, Przeczytane