Władca Pierścieni. Jak powstawała filmowa trylogia

The Lord Of The Rings - The Making Of The Movie Trilogy
83-241-0088-1
Władca Pierścieni, film,
Klaudyna

To bogato ilustrowany przewodnik po kulisach produkcji, zawierający ponad 300 zdjęć ze wszystkich trzech filmów, a także wywiady z aktorami i specjalistami, którzy uczestniczyli w przekształceniu jedynej w swoim rodzaju powieści J. R. R. Tolkiena w najbardziej znaczące wydarzenie filmowe dziesięciolecia

Przemysław Czapski | 2013-06-08
Przeczytana: 06 maja 2013

Jeśli jesteś fanem trylogii Władcy Pierścieni musisz przeczytać tę książkę. Bogato ilustrowana zdjęciami opowieść o powstawaniu arcydzieła filmowego. Ciekawostki z planu filmowego , anegdoty , oraz opowieści " od kuchni" to tylko część tej arcyciekawej książki. Z czego robi się błoto, jak "produkuje się " miecze, jak ważny jest każdy drobny szczegół , jak ważne jest też zaangażowanie zwykłych ludzi i nie tylko to dowiesz się z kart tej książki.
Polecam fanom i nie tylko.

Krystal | 2011-07-02

Świetna książka dla fanów "Władcy Pierścieni", chcących dowiedzieć się, jak wyglądały przygotowania do filmu i sam film.

Fey | 2011-07-05

Bo to wielka fascynacja była... Bardziej w formie ciekawostki i dodatku, a także dla pięknych zdjęć.

Interesująca książka, dużo różnego rodzaju ciekawostek. Doskonała dla wszystkich "chorych" na film.

MerryM | 2017-08-30
Łukasz Skibiński | 2016-06-09