Władca Pierścieni. Jak powstawała filmowa trylogia

Aleksandra Jagiełowicz
Władca Pierścieni film

super, sporo się dowiedziałam

super, sporo się dowiedziałam

Jeśli jesteś fanem trylogii Władcy Pierścieni musisz przeczytać tę książkę. Bogato ilustrowana zdjęciami opowieść o powstawaniu arcydzieła filmowego. Ciekawostki z planu filmowego , anegdoty , oraz opowieści " od kuchni" to tylko część tej arcyciekawej książki. Z czego robi się błoto, jak "produkuje się " miecze, jak ważny jest każdy drobny szczegół , jak ważne jest też zaangażowanie zwykłych ludzi i nie tylko to dowiesz się z kart tej książki.
Polecam fanom i nie tylko.

Interesująca książka, dużo różnego rodzaju ciekawostek. Doskonała dla wszystkich "chorych" na film.

Bo to wielka fascynacja była... Bardziej w formie ciekawostki i dodatku, a także dla pięknych zdjęć.

Świetna książka dla fanów "Władcy Pierścieni", chcących dowiedzieć się, jak wyglądały przygotowania do filmu i sam film.

• Tolkienistyka
  • Domowa biblioteczka