Na wieki

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 19)
Wydawnictwo: Baobab
Forever and Always
wieki
dona

Metafizyczne zdolności Darci pomagają jej przetrwać ciężkie czasy, by wreszcie doprowadzić do Adama Montgomery. Kiedy Adam przepada bez wieści w tajemniczym wypadku, pogrążona w żałobie Darci sama zajmuje się wychowaniem ich małej córeczki. Wszystko może się zmienić, kiedy sławny aktor poszuka u Darci pomocy - zaginął mu syn i tylko Darci może okazać się jego jedyną nadzieją. Czy Darci zdoła dotrzeć do serca mężczyzny, który desperacko pragnie odszukać syna, zanim będzie za późno? Czy to jej pomoże wyleczyć złamane serce, które nieustannie szuka utraconej miłości?

zabielka | 2016-03-03
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 12 lutego 2016

Romansik z magią. Mnie się podobał, choć muszę przyznać że czytało się dość dziwnie,,, :) szkoda tylko że "zakończenie" nie jest zakończeniem, tak do końca.
Niestety kolejnej części nie ma w żadnej z okolicznych bibliotek, a zakup książki w tym przypadku nie wchodzi w rachubę, ,,,
główni bohaterowie jak zawsze w przypadku tej autorki, dający się polubić. :)
Nie ma się co rozpisywać. Polecam po prostu i pozdrawiam :)

tatiasza | 2015-05-08

Kompletnie nie moja bajka. Romans, duchy, siły nadprzyrodzone, odczytywanie cudzych myśli , kierowanie nimi. Nie bardzo mi się podobała...:)

Adrianna | 2017-01-07

Drugi tom serii. Świetna powieść, między jawą a fikcją:)

nietoperzyca | 2016-09-10
Na półkach: 2009, Przeczytane