Na wieki

Jude Deveraux Wydawnictwo: Baobab Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 19) literatura obyczajowa, romans
Forever and Always
Natalia Wiśniewska
Baobab
wieki
Forever and Always
Saga rodu Montgomerych (tom 19)
literatura obyczajowa, romans
Natalia Wiśniewska
wieki

Kolejna część z serii Montgomerych ale i kolejna z serii NA WIEKI NA ZAWSZE itd. Ale jak wcześniejsze tak i tak nie zachwycily mnie. Nie umialam puścić wodzy fantazji i wyobrazić sobie tych różnych zjawisk paranormalnych. Wręcz przeszkadzalo mi to.

Druga część trylogii "Na zawsze".
Czyta się ją przyjemnie, chociaż nie zrobiła na mnie aż takiego wrażenia jak tom pierwszy. Rozczarowujące było zakończenie, a właściwie brak szczęśliwego, czyli z odnalezieniem Adama... No cóż trzeba zapolować na "Teraz...i na zawsze"

Drugi tom serii. Świetna powieść, między jawą a fikcją:)

Romansik z magią. Mnie się podobał, choć muszę przyznać że czytało się dość dziwnie,,, :) szkoda tylko że "zakończenie" nie jest zakończeniem, tak do końca.
Niestety kolejnej części nie ma w żadnej z okolicznych bibliotek, a zakup książki w tym przypadku nie wchodzi w rachubę, ,,,
główni bohaterowie jak zawsze w przypadku tej autorki, dający się polubić. :)
Nie ma się co...

Kompletnie nie moja bajka. Romans, duchy, siły nadprzyrodzone, odczytywanie cudzych myśli , kierowanie nimi. Nie bardzo mi się podobała...:)

• 2012
  • Jude Deveraux
  • 2018
  • Własne
  • Przeczytane 2015
  • NACHomika
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Na wieki