Pożądanie

Okładka książki Pożądanie Julie Garwood
Okładka książki Pożądanie
Julie Garwood Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura obyczajowa, romans
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
Rebellious Desire
Da Capo
1996-01-01
1996-01-01
Małgorzata Kicana
romans arystokracja

Jered Marcus Benton i zarazem książę Bradford jest zrozumiałym i pewnym siebie mężczyzną. Nie ufa nikomu a szczególnie kobietom, łasym na błyskotki i tytuły. Jest też uparty i zawsze dostaje to, czego pragnie. A teraz pragnie Caroline Mary Richmond, która powróciła po 14 latach z Bostonu do Londynu. Jednak młoda niewiasta choć niewinna jest równie uparta i wie, że nie ugnie się przed Księciem. Co się jednak wydarzy gdy okaże się, że ktoś czycha na życie Caroline?

Książę to taki współczesny bad boy, który uparcie chce pokazać, że zawsze będzie górą i zdobywa kogo oraz czego chce. Dialogi i starcia bohaterów były pełne energii i wywołały wręcz uśmiech na ustach szczególnie gdy Benton w osłupieniu słuchał zwariowanej niewiasty totalnie jej nierozumiejąc. Niby romans historyczny a zachowania takie typowo współczesne 😁

Niestety w mojej opinii jest to jedna z gorszych książek pani Garwood. Główny bohater, to egoista i egocentryk, wszystko musi być tak jak on chce. Caroline nie raz i nie dwa uległa wypadkowi bądź była napastowana, a on nawet nie zapytał czy dobrze się czuje tylko ją obwiniał. Brad w ogóle nie słuchał swojej ukochanej i nic jej nie tłumaczył.
Wątek kryminalny był strasznie chaotyczny, a i rozwiązanie nie satysfakcjonujące, za proste to wszystko było.

Wątek kryminalny był strasznie...

Wspaniała książka. Jest w niej dużo miłości i namiętności. Dzięki tej książce mogą obudzić się wiosenne uczucia. Powieść potrafi zaskoczyć i można poczuć wiosne w sercu. Jestem zachwycony.
Polecam

Polecam

Podobała mi się, ot przyjemny romans ;) Polecam!

Podobała mi się, ot przyjemny romans ;) Polecam!

Książka świetna przyjemna i lekka. Bardzo fajnie się ją czytało. Książka super napisana. Polecam.

Arogancki, cyniczny książę Bradfort, jakże wielkie jest jego zdziwienie gdy piękna fioletowooka Amerykanka grozi ze zastrzeli mu konia. I to dlaczego? Aby obronić jego przyjaciela, którego napadli i ranili zbóje. Od tej chwili Jered nie może przestać o niej myśleć.
Przewróciła jego świat do góry nogami. Jak to możliwe że ona się to nie boi? Aby ja odnaleźć jest zmuszony wrócić na bale i do życia towarzyskiego Londynu.
Jednak czy zrozumie, że Caroline jest inna od znanych mu kobiet? Czy pokocha ja i co ważniejsze, czy zdoła jej bezgranicznie zaufać?
W dodatku czas ich goni, gdyż Caroline chce ktoś zabić...

Fajnie się czyta, aczkolwiek końcówka już mniej porywająca. Za to bardzo spodobała mi się akcja odzyskania narzeczonego przez kuzynkę, bardzo zabawna. Polecam, coś lekkiego po świątecznych pysznościach ;)

Przyjemna i lekka opowieść z całkiem ciekawymi opisami, choć jak dla mnie pozostawiały one lekki niedosyt.

2/3 książki naprawdę super. Ostatnia część jakoś mniej mnie porwała. Ale nadal polecam :D

Nie mogłam się od niej oderwać:) Bardzo szybko i przyjemnie się ją czyta. Co najbardziej mi się podobało to pełne humoru dialogi. Chętnie za jakiś czas ponownie sięgnę po tą pozycję )

• Romans historyczny
  • Romans