Rebellious Desire
romans, arystokracja
Wanda

On jest najbogatszym i najprzystojniejszym arystokratą w całej Anglii, ale też najbardziej aroganckim, ona - porywającą pięknością z Bostonu, z ognistym temperamentem i tajemniczą przeszłością. Ona przysięgła sobie, że go uwiedzie, on nie ugiął się jeszcze przed żadną kobietą. Może gdy los zmusi ich do zjednoczenia sił przeciwko wspólnemu wrogowi, ulegną namiętności?

emerytka19 | 2016-12-27

Fajnie się czyta, aczkolwiek końcówka już mniej porywająca. Za to bardzo spodobała mi się akcja odzyskania narzeczonego przez kuzynkę, bardzo zabawna. Polecam, coś lekkiego po świątecznych pysznościach ;)

myfascinatingbooks | 2016-06-06

2/3 książki naprawdę super. Ostatnia część jakoś mniej mnie porwała. Ale nadal polecam :D

Aldona | 2016-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2016

Przyjemna i lekka opowieść z całkiem ciekawymi opisami, choć jak dla mnie pozostawiały one lekki niedosyt.

Mańkaaa | 2014-12-29

Nie mogłam przebrnąć.

goska1318172 | 2015-08-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Nie mogłam się od niej oderwać:) Bardzo szybko i przyjemnie się ją czyta. Co najbardziej mi się podobało to pełne humoru dialogi. Chętnie za jakiś czas ponownie sięgnę po tą pozycję )

Kasia W-ka | 2012-09-12
Przeczytana: 12 września 2012

Romans jak wiele innych... ale napisany tak, że nie można się od niego oderwać.

jud123 | 2011-11-18

Romans jak wiele innych...

maryyhm | 2017-03-25
Arelin | 2017-01-24