The target
83-7311-245-6
Thriller kryminalny
Ewelinna

Uciekając przed dziennikarzami po nagłośnionym przez środki masowego przekazu incydencie, Ramsey Hunt szuka spokoju w odosobnionej chacie w Górach Skalistych. Wymarzony spokój nie trwa jednak długo- Ramsey znajduje w lesie nieprzytomną dziewczynkę, a wślad za nią w pobliżu domu pojawiają się obcy, których celem jest zamordowanie jego i dziecka. Molly Santera, matka dziewczynki, odnajduje ich...

Molly Santera, matka dziewczynki, odnajduje ich oboje w górskim domku i w pierwszej chwili bierze Ramseya za porywacza. Gdy odkryje pomyłkę nie będzie już czasu na podziękowania. Depczący im po piętach zabójcy sa blisko...

hanterkaa | 2016-05-29

"Cel" to wciągająca książka,od której nie mogłam się oderwać,napięcie rosło z każdą stroną.Należy również wspomnieć o wątku romantycznym-trójka uczestników dramatycznych wydarzeń staje się sobie coraz bliższa.Czy starczy im sił,żeby wygrać i stać się rodziną?Jest to pozycja godna polecenia wszystkim miłośnikom tego gatunku.

Długo zwlekałam,
w końcu przeczytałam
i... zabrakło mi rymu ;)

W "Celu" też mi czegoś zabrakło. Sama nie wiem... Nie żebym przeczytała zbyt wiele książek autorki, ale chyba po prostu wolę panią Coulter w romansach historycznych - szczególnie tych o Wikingach ;)

Juka | 2014-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Była to druga książka jaką przeczytałam tej autorki i jakby pisały to dwie różne osoby. Przekonana byłam, że to jakaś jedna z pierwszych może powieści w dorobku tej autorki. Długo przekonana byłam, że akcja toczy się w latach 80-tych. I nagle w połowie książki pełne zaskoczenie, jest nawiązanie do "Labiryntu" powieści jaką byłam zauroczona. Nie potrafię tego wytłumaczyć, skąd bierze się tak duża różnica. Wytłumaczyła mi to przyjaciółka. Często świetną powieść knoci tłumacz. To przecież on pisze ją od początku, jakich słów użyje budując napięcie, zaciekawi. No i sprawdziłam. Prawie każdą powieść z cyklu FBI tłumaczył kto inny. Nie powinno tak być. Miałam szczęście, że jako pierwszą przeczytałam "Labirynt" może jednak skuszę się na następne części w nadziei, że jednak tłumaczenie będzie wystarczająco dobre.

Konwalia | 2016-03-07
Przeczytana: 05 marca 2016

Szczerze powiedziawszy trochę się nabrałam, bo nie miałam pojęcia, że autorka pisze też thrillery. Wypożyczyłam audiobooka z myślą że będzie łatwo, lekko i przyjemnie, a tu taka niespodzianka. W sumie nie żałuję, bo historia okazała się bardzo wciągająca. Polecam.

wiejskifilozof | 2011-10-02

Najbardziej podobały mi się dwie bohaterki Molly i Emma .Akcja jest wartka , mroczna , lecz pomstę do nieba wołają niektóre dialogi .

ila1982 | 2016-02-22

Cała seria "FBI" bardzo mi się podoba i choć czytałam ją kilka lat temu to pamiętam, że od tej części nie mogłam się oderwać. "Cel" chyba najbardziej mi się spodobał. Ogromnie polecam:)

Jagoda | 2012-01-05
Na półkach: Przeczytane, Audiobook
Przeczytana: 03 stycznia 2012

I tak nie uwierzę, że zgwałcona kilkulatka będzie w stanie tak szybko zaufać obcemu facetowi. A tak poza tym, to wszystko pozostałe zbyt piękne, zbyt czarno-białe, by mnie przekonać.

Kinga | 2014-04-17

Catherine Coulter znam sprzed wielu lat, kiedy miałam etap "romanse", wtedy też bardzo mnie zauroczyła. Teraz sięgnęłam po thriller tej autorki. Po latach zmieniły mi się chyba gusta bo znudziła mnie ta książka :( pewne rzeczy zaistniałe w fabule i zachowania ludzi a w szczególności dziecka mocno nierealistyczne. Niestety, nie podobało mi się.

marcelka55 | 2013-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Bardzo fajna sensacja :) Lekko się czyta, akcja się toczy dość sprawnie, książka nie jest męcząca.

meg | 2015-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2015

Pierwszych kilka stron wciąga bardzo. Później to już tylko zwykły kryminalik.