Narkotyki w szkole i w domu. Zagrożenie

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
6 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
83-211-1345-1
narkotyki, narkomania
poradniki
edtta

Nola | 2014-05-09
Przeczytana: 09 maja 2014

Kolejna książka, która powinna znaleźć się w każdej prywatnej biblioteczce pedagoga szkolnego oraz rodzica, który podejrzewa, że jego latorośl zażywa którąkolwiek z nader szerokiej gamy substancji psychoaktywnych.

Mała18 | 2013-04-25
Przeczytana: 13 kwietnia 2013

,, Narkotyki w szkole i w domu" to poradnik głównie dla rodziców i nauczycieli. Można się z niego dowiedzieć wiele informacji na temat rodzaju narkotyków, działania oraz przyrządów towarzyszących braniu, a także jak rozpoznać czy dziecko bierze, jakie podjąć działania, jak zareagować, dlaczego dzieci i młodzież sięgają po narkotyki oraz adresy instytucji we wszystkich województwach do których można się zwrócić o pomoc. Ciekawy poradnik, dobrze napisany, polecam osobom które interesują się tą tematyką lub chcą się dowiedzieć czegoś na temat narkomanii.

Marta_czyta | 2016-02-24
Przeczytana: lipiec 2002