Książę Mroku

Cykl: Opowieści greckie (tom 2)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Dark Prince
Pablos

Parmenion - Strategos Sparty, Lew Macedonu. Samotny heros poszukujący zbawienia, a znajdujący zamiast niego przeznaczenie. Mroczny książę - dziecko, które w przyszłości zostanie Aleksandrem, twórcą największego imperium, jakie znał świat. Aleksander pokonał każdego ze swoich przeciwników, każdego z wyjątkiem Ducha Chaosu, nieśmiertelnego zła, które zamieszkało w jego duszy. Ci dwaj zostaną siłą ściągnięci poprzez czas do innych wymiarów, do zaczarowanych światów pełnych cudów i magii, gdzie stawią czoło nieuchronnemu przeznaczeniu.

izaslonczewska | 2016-05-04
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bardzo dobra książka, ale chyba głównie dla miłośników fantastyki. Już nie pamiętam ile razy ją czytałam.

bazyl1 | 2014-08-15

bardzo polecam

polkops | 2013-03-27

Świetna. Taki mroczniejszy Gemmell. Tu jego bohaterowie odkrywają przed czytelnikiem całe zło ludzkiej natury. Miałem wrażenie czytając tą książkę, że autor jakby stracił na moment wiarę w człowieka, w szlachetność i dobro. Polecam.

Ewa | 2014-03-10
Przeczytana: 08 marca 2014

Jak dla mnie trochę zagmatwana, jednak dla kogoś kto lubi wojny, potyczki i starcia na polu bitwy, myślę że całkiem ok.

Samum | 2015-02-22

Od książki nie mozna sie oderwac... Bardzo polecam

doloressa | 2016-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2016