The Younger Gods
fantastyka, powieść, amerykańska
Kasia

Zbliża się koniec cyklu trwającego dwadzieścia pięć tysięcy lat. Czworo starszych bogów ustąpi miejsca młodszym zmiennikom. Tymczasem gdzieś daleko na Pustkowiu potwór Vlagh powołuje do życia największą i najgroźniejszą z dotychczasowych armię ludzi - owadów i szykuje ją do ostatecznego starcia z mieszkańcami Dhrallu. Ludziom zagrażają nie tylko dziwacznie przekształcone owady, lecz - co...

Ludziom zagrażają nie tylko dziwacznie przekształcone owady, lecz - co gorsza - także jedna ze starszych bogiń. Szalona Aracia, przekonana, że Marzycielka Lillabeth zamierza odebrać jej tron, zdecydowała się na niesłychany krok: postanowiła zamordować jedno z młodszych bogów.
Nie chce pamiętać, że nieśmiertelni nie mogą odbierać życia. Jeżeli Aracia zabije Lillabeth, nie tylko ściągnie zagładę na Dhrall, ale unicestwi wszelkie istnienie.

Kasia | 2010-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2010

Według mnie czwarta część pisana na siłę. Brak pomysłu na odpowiednie zakończenie. Jestem zawiedziona

Bamboocha | 2016-11-04
Ragnarook | 2016-08-19