Zabić Hitlera

Wydawnictwo: Świat Książki
Sie wollten Hitler toten
Knopp
historyczna

Niezwykłe dzieje zamachów na Hitlera, zrekonstruowane przez słynnego tropiciela tajemnic historii najnowszej. Wśród czterdziestu nieudanych prób i planów był zamach, przeprowadzony przez grupę wojskowych pod dowództwem pułkownika Clausa von Stauffenberga 20 lipca 1944. Opowiada o nim najnowszy film z Tomem Cruisem Walkiria. Kim byli ludzie, którzy chcieli pozbyć się Hitlera? W jaki sposób próbowano to zrobić? Jak wyglądałaby historia II wojny i świata, gdyby się udało?

Mateusz Kiełbus | 2016-07-27
Adm_Lütjens | 2015-04-29