Zamek

Tłumaczenie: Bartłomiej Ulatowski
Cykl: Siódma wieża (tom 2)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Castle
Nix, Siódma Wieża
kosmateczka

Świat Nocy jest krainą lodu, wiatru i nieustannej walki. Niebo przesłania Sfera z czerni. Na całym świecie tylko Zamek promieniuje światłem. Tal i Milla przedostają się do Zamku, by wypełnić Zadanie. Dla Tala, wybranego, Zamek jest domem, choć on sam nie jest tam mile widziany. Dla Milli, wojowniczki klanu Tułaczy, Zamek to miejsce dziwne i pełne tajemnic. Jego mieszkańcy widzą w niej...

Tal i Milla przedostają się do Zamku, by wypełnić Zadanie. Dla Tala, wybranego, Zamek jest domem, choć on sam nie jest tam mile widziany. Dla Milli, wojowniczki klanu Tułaczy, Zamek to miejsce dziwne i pełne tajemnic. Jego mieszkańcy widzą w niej potężnego wroga, którego należy powstrzymać za wszelką cenę.
Do straszliwej Sali Koszmarów po osobliwy apartament dziadka Ebbitta Tal i Milla wędrują po Zamku, starając się uniknąć wrogów. Siły zła sprzysięgły się przeciw nim. Nie łatwo im będzie przetrwać.

źródło opisu: opis okładkowy

Tibora | 2016-09-19
Przeczytana: 11 września 2016

Niestety nie jestem obiektywna... Każda książka tego autora mnie zadziwia, ta może nie jest najlepszą w dorobku tego pisarza, ale dla fana pozycja obowiązkowa!

Archivista | 2018-04-08
Ielenia | 2016-12-18