Złote wybrzeże

The Gold Coast
83-7150-534-5
Złote, wybrzeże
dona

Hrabstwo Orange, XXI wiek. Krajobraz poszatkowany wznoszącymi się wysoko nad ziemią pętlami autostrad. Ogólny dostęp do nowych narkotyków, przesiąknięty wideoobrazami świat, w którym życie na pozór wydaje się proste, kultura masowa w pełnym rozkwicie... Jim McPherson żyje myślami o przeszłości. Jego ojciec, Dennis, specjalista od techniki lotniczej i kosmonautycznej, pracuje nad rozwojem nowych środków obronnych dla wojska. Jim ignoruje jego pracę do chwili, kiedy z nudów staje się terrorystą. Rozbieżne od bardzo dawna losy ojca i syna w końcu splatają się, prowadząc do konfliktu.

arturmik | 2017-05-11
Przeczytana: 11 maja 2017