Bożyszcze tłumów 1

Tłumaczenie: Aleksander Troiński
Wydawnictwo: Em
American Star
monotema

Nikt nie zna świata amerykańskich gwiazd filmu, estrady i mody tak dobrze, jak Jackie Collins. I nikt nie potrafi opowiadać o nich z równie brutalną szczerością. Jej książek nie trzeba reklamować - każda staje się bestsellerem natychmiast po ukazaniu na rynku. "Bożyszcze tłumów" to historia Nicka i Lauren. Historia Nicka i Lauren to historia współczesnych gwiazd. Historia współczesnych...

"Bożyszcze tłumów" to historia Nicka i Lauren. Historia Nicka i Lauren to historia współczesnych gwiazd. Historia współczesnych gwiazd to historia fascynującej, dramatycznej wspinaczki z prowincjonalnego miasteczka do Hollywood i Nowego Jorku, z rozpadających się slumsów do rezydencji i pałaców, z nędzy do oszałamiającego bogactwa, z dna na szczyty sławy.

"Bożyszcze tłumów" to opowieść o wielkich, śmiało pokazanych namiętnościach, o dramatach, poplątanych ludzkich losach, napisana żywym, dosadnym językiem. To historia, którą musicie poznać.

Kasiasss | 2014-07-11
Na półkach: Przeczytane, Od mamy
Przeczytana: 05 lipca 2014

Jeśli zamierzacie tą książkę przeczytać to należy zaopatrzyć się od razu w dwie, bo pierwsza urywa się niespodziewanie i chce się kontynuować dalej.
Mimo tego że jednak mnie wciągnęła to nie podobała mi się jakoś bardzo. Na początku denerwowało mnie podejście Nicka do dziewczyn, do seksu. I jeszcze jego wiek.. Tylko zaspokajanie swoich potrzeb, bez żadnych uczuć, przerywnik w akcji nie wiadomo do końca po co. Jednak sama historia wybicia się grupki nastolatków z małego miasteczka jest ciekawa.

monotema | 2010-06-23
Przeczytana: 26 lutego 1998

Marność - czytadło

miluska507 | 2014-01-12
Przeczytana: 11 października 2013

Książka piękna fajnie jest pokazane co muszą robić początkowe gwiazdy gwiazdy aby dostać sie na szczyt. Ale zauważyłam jedno kiedy masz szczęście możesz być najbiedniejszy a i tak możesz osiągnąć bogactwo

monotema | 2010-06-23
Przeczytana: 04 marca 1998