Bożyszcze tłumów 1

Em
1993-01-01
1993-01-01
Aleksander Troiński
romans powieść angielska - 20w.

Przyjemna, wciągająca książka. Od razu zabieram się za kolejną część.

Przyjemna, wciągająca książka. Od razu zabieram się za kolejną część.

Ciekawa historia pary nastolatków marzących o wyrwaniu się w wielki świat. Typowa, cyniczna Jackie Collins ze swadą ukazuje błyszczący świat gwiazd filmu, mody i estrady. To słodko gorzki obraz ale autorka obnaża go z dużą znajomością realiów. Dobrze się czyta. Polecam.

Mnie tam się bardzo podobało. Klasyczna Jackie Collins, która nigdy nie zawiedzie. Chyba jeszcze nie czytałem słabej książki od tej autorki. Ja się świetnie bawiłem i od razu rzucam się na kolejną część.

Jeśli zamierzacie tą książkę przeczytać to należy zaopatrzyć się od razu w dwie, bo pierwsza urywa się niespodziewanie i chce się kontynuować dalej.
Mimo tego że jednak mnie wciągnęła to nie podobała mi się jakoś bardzo. Na początku denerwowało mnie podejście Nicka do dziewczyn, do seksu. I jeszcze jego wiek.. Tylko zaspokajanie swoich potrzeb, bez żadnych uczuć, przerywnik w akcji nie wiadomo do końca po co. Jednak sama historia wybicia się grupki nastolatków z małego miasteczka jest ciekawa.

Książka piękna fajnie jest pokazane co muszą robić początkowe gwiazdy gwiazdy aby dostać sie na szczyt. Ale zauważyłam jedno kiedy masz szczęście możesz być najbiedniejszy a i tak możesz osiągnąć bogactwo

• Obyczajowe
  • Kurzołapy
  • 1994
  • Przeczytane 1998
  • Często na półkach (5 książek i więcej autora)

Dodaj cytat z książki Bożyszcze tłumów 1