Akt woli

Wydawnictwo: Graf
Act of will
wybory, miłość, pokolenie
Honda

Opowieść o losach kobiet trzech pokoleń: babki, matki i córki. Życie każdej z nich zależy od decyzji i wyborów tej poprzedniej. Książka o konsekwencjach wyborów dróg życiowych, o kobietach, które dążą uparcie do celu, na tle miłości.

Opowieść o losach kobiet trzech pokoleń: babki, matki i córki.Życie każdej z nich zależy od decyzji i wyborów tej poprzedniej. Generalnie książka o konsekwencjach wyborów dróg życiowych, o kobietach, które dążą uparcie do celu, same zachodzą bardzo daleko. Ponadto pięknie (trochę idealistycznie) pokazana miłość w życiu każdej z kobiet. Polecam...

Katherina87 | 2012-11-20

Jest to barwna, epicka opowieść o życiu i miłości, szczęściu i poświeceniu. Jej bohaterki - Audra, Christina i Kyle - to kobiety silne, odważne, pełne temperamentu; chcą same decydować o swoim życiu, ale dla dobra rodziny zdolne są do wyrzeczeń. Mimo przeciwności losu, każda z nich osiąga sukces i jest szczęśliwa nie dlatego, że zrobiła karierę, ale dlatego, ze do wszystkiego doszła sama.

Honda | 2010-01-12

Hmm... książka fajna, jednak 'wyrzuciłabym' z niej wiele wątków... Najbardziej spodobały mi się opisy wyznawania sobie miłości przez bohaterów... Autorka ma chyba wprawę w opisywaniu takich rzeczy (może troszkę dziwnie to zabrzmi, ale takie mam odczucia)... Poza tym troszkę denerwował mnie język przekazywania informacji... Ale książka ta nie jest pisana językiem dzisiejszym, także nie mogę się tutaj wielce dziwić.

Madi | 2013-06-29
Przeczytana: 1991 rok
Matylda | 2011-01-20
Przeczytana: 1992 rok

Czytałam prawie 20 lat temu, baaaardzo mi się podobała. Myślę że jeśli czas pozwoli wrócę do niej.

Pola | 2011-08-22
Przeczytana: 21 sierpnia 2011

Książka łatwa i przyjemna do czytania, jedyne co mnie w niej drażniło to opisy intymnych sytuacji :)

fca | 2017-02-15
dytq | 2017-01-04