Ontologia

83-240-0492-0
filozofia, ontologia
filozofia i etyka
Snoopy

Swą Ontologią Władysław Stróżewski podejmuje znakomitą tradycję naukowego kompendium - zwięzłego i przekrojowego przedstawienia pewnej dyscypliny dla ogólnego pożytku uczonych i studiujących. Wszystkie główne zagadnienia i stanowiska filozofii bytu zostały tu wyłożone i zestawione ze sobą z wielką jasnością i konsekwencją. Ontologia Władysława Stróżewskiego to pierwszy w Polsce przewodnik po...

Ontologia Władysława Stróżewskiego to pierwszy w Polsce przewodnik po historii zmagań z problematyką bytu, dostosowany nie tylko do potrzeb filozofów akademickich, ale także studentów i czytelników nie posiadających gruntownego przygotowania filozoficznego. To książka dla wszystkich, którym nie są obojętne fundamenty rzeczywistości, w jakiej żyją.

bies | 2016-10-17
Mea-Libri | 2016-07-08