The Copper Beach
837180685X
Shancarring, Irlandia, powieść
Irena

Przed budynkiem szkolnym w Shancarring, małym irlandzkim miasteczku, stoi czerwony buk. Uczniowie, którzy wychowywali się w cieniu jego rozłożystych konarów, wypisywali na korze, zgodnie ze zwyczajem, swoje imiona i marzenia. Ta tradycja stała się niejako pretekstem do stworzenia przez autorkę obrazu miasteczka i jego mieszkańców. Pod niezmąconą i harmonijną atmosferą codzienności, kłębią się dramaty związane z rywalizacją, ambicjami i zazdrością dawnych szkolnych przyjaciół.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

kalla | 2013-02-27
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 01 marca 2013

Książkę oceniam krótko i zwięźle - nudna.

jud123 | 2013-07-27

Świetna kobieca książka na zimowe, długie wieczory do kubka herbaty ;) naprawdę wciąga.

Kasia | 2017-02-15
Przeczytana: 10 marca 2017