Zwycięski lew

Wydawnictwo: Świat Książki
The lion triumphant
romans historyczny
Veronki

Dzieci Damask i jej kuzynki Kate - Catharine i Carey łączy wielka miłośc, ale rodzice nie pozwalają na ślub. Catharina długo nie może otrząsnąć się po tym ciosie. Na drodze jej życia pojawia się korsarz Jake z którym znajomość dostarcza jej niezwykłych emocji. Kiedy Jake wypływa na wyprawę , Catharina zostaje porwana przez Hiszpanów.......ma posłużyć gubernatorowi za narzędzie zemsty.

ula | 2016-11-26
Przeczytana: listopad 2016

Kontynuacja "Cudu u Świętego Brunona" równie ciekawa. Polecam.

rose_2958 | 2016-02-11
Przeczytana: 07 lutego 2016

Lekka lektura z odrobiną wątku historycznego na nudne wieczory czy weekendy, którą nawet przyjemnie się czyta. Mnie ta powieść nie wiem czemu, ale nieźle bawiła, uśmiałam się przy niej momentami i kręciłam głową. To zdecydowanie nie mój gust książkowy, ale czasem warto sięgnąć właśnie po coś lekkiego, tzw. odmóżdżacza

Jagoda | 2011-08-22
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 22 sierpnia 2011

Drugi tom cyklu "Córki Anglii". Powieść nie tak dobra, jak pierwszy tom, historii tu trochę mniej i momentami wtręty historyczne sprawiają wrażenie wstawianych nieco na siłę. Sama fabuła także nie dorównuje "Cudowi u Świętego Brunona". Jednak mimo tych niedostatków (które widoczne są jedynie dla tych, którzy czytali "Cud..."), lektura godna polecenia.

Książkę tę przeczytałam dość dawno i bardzo mi sie podobała. Lektura strasznie lekka, przyjemna i miła w czytaniu. Czas spedzony na czytaniu jej minął mi bardzo szybko,wciagajaco, że nawet nie wiem kiedy ja skończyłam. Ocknęłam sie na ostatniej stronie dopiero. Ksiązka na jeden dzień, popoludnie do pociagu czy metra.

Veronki | 2010-11-05

Dalsze losy bohaterów w książce pt."czarownica"

Joanna_Kulik | 2017-01-11
Ann88 | 2016-04-19