Miłość i wolność poza ciałem

Wydawnictwo: OBE Maniak
oobe, ld, dariusz sugier, sugier
Karol Cetlin

Najbardziej kontrowersyjna książka jaka ukazała się na rynku wydawniczym o doznaniach poza ciałem. Autor nie będąc związany z żadną religią, filozofią, etyką, BEZ CENZURY dzieli się swoimi doświadczeniami. Odsłania Kurtynę między Fizycznym z Niefizycznym Światem. Co można robić poza ciałem? Latać, uczyć się, trenować, poznawać coś nowego, doświadczać bezgranicznej miłości, pozbywać się lęku przed śmiercią czy spełniać wszystkie fantazje erotyczne.

Ascella | 2012-10-03

Od tej książki zaczęły się moje podróże poza ciałem... to właśnie Darek Sugier wzbudził we mnie wiarę w to, że uda mi się doświadczyć OOBE. Dzięki jego wskazówkom przekonałam się na własnej skórze, że istnieją inne rzeczywistości poza naszą. Nie przesadzę, jeśli powiem, że tam malutka, żółta książeczka zmieniła moje życie, wywróciła je do góry nogami.
To nie jest powieść, drodzy Państwo, tylko zapis autentycznych przeżyć.

Nairda | 2014-02-13

Dzięki Darkowi udało mi się pierwszy raz doświadczyć OBE. Mało tego pośrednio również dzięki niemu wkroczyłem na swoją ścieżkę duchową i zainteresowałem się innymi sferami życia niż świat materialny. Pośrednio dzięki niemu również jestem tu gdzie jestem. Dziękuję i naprawdę gorąco POLECAM!!

Scarlettia | 2013-06-12
Na półkach: Przeczytane, E-book

„Miłość i wolność poza ciałem” – to pierwsza książka, którą przeczytałam o tej tematyce. Jest książką bardzo prywatną, zdecydowanie będę ją pamiętać przez całe życie. Wprowadziła mnie bardziej w nie fizyczny świat i pozwoliła spojrzeć na to wszystko z innej strony..

Gonzales | 2015-07-13

Książkę zakupiłem parę ładnych lat temu, tematyka niemniej nie była mi obca. Pierwszą rzeczą, która jednak rzuciła mi się w oczy w trakcie lektury to delikatnie rzecz ujmując ignorancja autora, który stwierdził, że skoro nie spotkał Jezusa w podróżach poza ciałem, to oznacza, że ktoś taki nie istnieje. Pamiętam, że trochę mnie to rozbawiło. Na szczęście w kolejnych już książkach autor zmienił swoje nastawienie o 360 stopni.
Ogólnie pozycja warta uwagi. Na pewno jedna z najważniejszych na polskim rynku jeżeli chodzi o tą tematykę.

Wojch | 2013-08-18

Ciekawa tematyka i refleksje, fajny, prosty język. Jak gadka z dobrym znajomym. Polecam zainteresowanym tematyką.

mewa | 2012-03-16

Wyczekuje drugiej częsci. Mam wielką nadzieję żę Dariusz będzie ją kontynuował. KSiążka niesamowicie osobista, jedna z najważniejszych dla mnie pozycji dotyczących tej tematyki lecz i nie tylko.

Katarzyna | 2011-08-02
Przeczytana: 2008 rok

Książka nie przypadła mi do gustu, nudnawa... Trudno, nie będzie mi dane zaznać miłości i wolności poza ciałem. Nie przemawiają do mnie metafizyczne przygody autora. Nie polecam.

Roman Fronczyński | 2015-05-17
Przeczytana: 17 maja 2015

Książkę bardzo szybko się czyta. Ciekawe opisy przeżyć w POZA :) JAk i również prosty opis i instrukcja jak wyjść z ciała. Jeszcze tego nie robiłem ale jak twierdzi autor pewnie to zrobię.

CrAxMaN | 2016-10-23

Darek Sugier opisuje tutaj swoje przygody 'poza ciałem'(OOBE/OBE), które zaczął przeżywać pod wpływem przeczytania książek Roberta Monroe: "Podróże poza ciałem", "Dalekie podróże", "Najdalsza podróż".

Agnieszka | 2014-04-25

Tematyka, ktorej nie znalam - bardzo pasjonujace!Wyjscie z ciala, OOBE , wspaniale opisane przezycia i mozliwosci autora ksiazki.Warto przeczytac:)