Dreszcz

Thrill!
83-7227-243-3
dreszcz jackie collins
dona

W tej ekscytującej powieści, której akcja rozgrywa się w luksusie i przepychu hollywoodzkiego świata filmowego - specjalność Jackie Collins - czytelnik znajdzie to, co najlepsze, a przede wszystkim bohaterów, którzy zaskakują i szokują. Każdy z nich ma swój mroczny sekret, lecz ujawnia go dopiero wtedy, gdy akcja dobiega do punktu kulminacyjnego. Lara Ivory, olśniewająca gwiazda filmowa, ma u swych stóp cały świat . Brak jej tylko mężczyzny, który mógłby żyć z tak kuszącą dla innych kobietą. Kiedy na arenę wydarzeń wkracza Joey Lorenzo, młody, niewiarygodnie przystojny aktor o tajemniczej przeszłości, Lara traci głowę i oddaje się namiętnej, szaleńczej miłości. Nie wie, że ze strony Joeya może grozić jej niebezpieczeństwo.

katala | 2018-04-18
Przeczytana: 15 lipca 2010

Świat kręci się wokół pieniędzy i seksu.
Każdy myśli głównie o przeleceniu kogoś, a im ważniejszy jest ten ktoś, tym lepiej. Liczy się wielkość członka i ilość silikonu w biuście. Narzeczeństwo jest najlepszym afrodyzjakiem, a im bardziej wulgarnie, perwersyjnie nazwie się seks tym ma się większe szanse na szybki numerek. Próbować trzeba wszystkiego, bo jeden na jeden to przeżytek, więc im więcej tym lepiej i im młodziej, tym zabawniej. Facetom prują się rozporki od pęczniejących przyrodzeń, kobiety z zazdrością patrzą na penisy siedemnastolatków żałując, że w czasach ich młodości faceci mieli mniejsze, żonaci mężczyźni obrabiają swoje sekretarki na szklanych stołach, a gdy są głodni ssą ich piersi. Szesnastolatek to młodzik, który obrabia czterdziestoletnią kobietę, a później jej córkę w łóżku matki, a oferty numerku śmigają szybciej i częściej niż jaskółki w maju. Wokół leje się wódka, sypią się narkotyki, sperma plami spódnice za 550 dolarów, a ojcowie spółkują z...

Jessica | 2015-06-28
Na półkach: Przeczytane, Od mamy
Przeczytana: 28 czerwca 2015

Daję 10, żeby podwyższyć średnią, ponieważ książka jest świetna. Oczywiście dla mnie. Uwielbiam styl pani Collins, absolutnie mnie nie razi. Czyta się ekspresowo, losy bohaterów ciągle się przeplatają i wciągają czytelnika, aby przeżywał wszystko razem z nimi. Pomimo wyróżnionych, głównych postaci, interesowały mnie losy wszystkich. Nawet czarne charaktery budziły we mnie cząstki sympatii i zrozumienia. Nic nie było dla mnie nudne. Kogoś oburza seks, narkotyki i wulgarny język? Dla mnie dodaje to naturalności całemu światu otaczającemu czas i miejsce akcji książki. Nie jest to pudrowy romans, ale dynamiczna opowieść wciągająca jak wir w świat ludzi, którzy zmagają się z problemami nie tylko codzienności, chcą coś osiągnąć, często startując od zera. I jak tu bohater ma sobie soczyście nie zakląć?
Chcę więcej, Pani Collins.

Marta | 2011-08-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię

Początkowo bardzo mi się podobała, potem mniej. Czyta się szybko, to fakt, jednak na dłuższą metę to płytka i bezbarwna literatura. I wulgarna momentami. Zatem dwie gwiazdki tylko.

anka21kr5 | 2013-02-21
Przeczytana: luty 2013

Do literatury pięknej ta książka nie należy. Jest naładowana wulgarnym słownictwem. Ogólnie to sex w tej książce wydaje się najważniejszy. Czyta się szybko, ale niestety autorka wykazała brak smaku, jak dla mnie. Plus, że akcja rozgrywa się szybko. Wartka akcja jest na plus.

Aga1977 | 2015-11-03
Przeczytana: 30 października 2015

Wartka akcja powoduje, że nie ma się ochoty skończyć czytać.

kasiek | 2018-05-17
Przeczytana: 17 maja 2018