Kobieta zmienną jest

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
przysłowia, psychologia
czupirek

Czy kobieta jest zmienna? Czy każdy jest kowalem swego losu? Czy naprawdę kto z kim przestaje, taki się staje? Czy miłość niejedno ma imię, a szczęście zależy od nas samych? Dzięki tej książce dowiesz się, co o przysłowiach i mądrości ludowej sądzi współczesna psychologia. „Bogdan Wojciszke, znakomitym językiem, lekko i z humorem, wynikającym z mądrego dystansu do naszych mniemań o sobie,...

„Bogdan Wojciszke, znakomitym językiem, lekko i z humorem, wynikającym z mądrego dystansu do naszych mniemań o sobie, pokazuje, jak dalece nasze powszechne wyobrażenia o ludzkiej naturze mogą być zgodne z psychologiczną wiedzą, za którą stoją naukowe badania i eksperymenty. To książka znakomita!”.
Profesor Jerzy Bralczyk

lindas | 2016-01-21
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Można ale ... bardzo się jednak zawiodłem. Może przez to że po prof.Wojciszke spodziewałem się czegoś bardziej... no naukowego. Miła książeczka z ciekawostko-anegdotkami do poczytania ot tak. Zdecydowanie nastawiona na przypadkowego odbiorcę. Jak nie macie czego poczytać akurat w tramwaju to jak znalazł. Ale "to nie to".

Sebastian | 2013-01-24

Ciekawa.