Jak nakazuje honor

Wydawnictwo: Harlequin
Honor Bound
83-7070-466-2
dona

Takiego człowieka biała kobieta przede wszystkim powinna się bać. Po pierwsze - był Indianinem, po drugie - zbiegłym z wiezienia przestępcą. Kiedy więc Aislinn zastała go niespodziewanie we własnej kuchni, była śmiertelnie przerażona. Dlaczego wybrał akurat jej dom? W jakim celu wziął ją za zakładniczkę? Dlaczego przemierzała z nim bezkresne pustynie Arizony? Gdy dojechali wreszcie do rezerwatu Indian Navaho, zrozumiała. Lucas Greywolf walczył o godność własną i swojego plemienia...

Małgorzata Chabzda | 2014-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2014

Kolejny raz zagłębiłam się w twórczość Sandry Brown i po raz kolejny się nie zawiodłam.Książka krótka lecz ciekawa przynajmniej moim zdaniem. I co najważniejsze nieprzewidywalna. Nie sądziłam, że w ten sposób opisywana historia może się rozwinąć. Prawdę mówiąc podczas jej czytania ułożyłam sobie w głowie całkiem inną historię. Jak dla mnie książka troszkę za bardzo rozciągnięta opisami ale wciągająca. Polecam miłośnikom Sandry Brown.

Lenka | 2015-03-05
Przeczytana: 04 marca 2015

Po raz pierwszy przeczytałam tą książkę jako małolata (nudne wakacje i cały stos romansideł z lat młodości mojej mamy na strychu) i po prostu się w niej zakochałam. Z ciekawości postanowiłam przeczytać ją jeszcze raz. To jest naprawdę fajna książka. Historyjka mocno naiwna, ale opisana w bardzo ciekawy sposób, o wiele lepszym i bogatszym językiem od nowo-powstałych romanso-erotyków.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fragmenty:
• „Nic, co jest coś warte nie przychodzi łatwo”.
• „Nie chcę pamiętać, że kiedyś nie byłaś częścią mnie. Nie chcę pamiętać, że kiedyś cię nie kochałem”.

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Przeczytana: 1995 rok

Nie jest nadzwyczajna, ale jak taka obojętna. Jak większość jej książek, bardzo dobrze skonstruowany świat przedstawiony, ale mnie nie wciągnęła.

Mona | 2011-01-07
Przeczytana: 2010 rok

Jedna z pierwszych książek Sandry Brown, które przeczytałam. Bardzo dobra w swoim gatunku. Polecam zwolennikom twórczości pani Brown ;)

Karina | 2015-05-27

Super książka! Polecam ;)

izomorfia3 | 2014-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2014