Burza uczuć

Tender Is the Storm
83-7020-234-9
lindsey, johanna, burza, uczuć
dona

Uparta, zawzięta i cnotliwa Sharisse, spadkobierczyni fortuny Hammondów, gwiazda towarzyskiej śmietanki Nowego Jorku nie spodziewała się, że będzie uciekać przed zaaranżowanym przez ojca małżeństwem. Jechała po wyboistych drogach Arizony na spotkanie Lucasa Holta, aby zostać panną młodą z ogłoszenia. Lucas Holt potrzebował żony, jakiejkolwiek żony. Była mu potrzebna do realizacji planu zniszczenia największego wroga. Sharisse chciała tylko przeczekać gniew ojca z dala od domu, wcale nie myślała o małżeństwie z Lucasem. Tak zaczęła się wielka miłość. Lucas był wprost oczarowany Sharisse, a ona nigdy nie marzyła nawet, że będzie tak gorąco pragnęła mężczyzny.

Vilemmo | 2015-07-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 13 lipca 2015

Mnie zaskoczyła niesamowicie, uważam że warta przeczytania. Kto lubi romanse ten wie :)

blackrose24 | 2014-11-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Romans

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Hmm... Kolejna książka, o której nie wiem, co myśleć. Głowna bohaterka ucieka od jednego małżeństwa w drugie, nie wspominając już o jej siostrze, której nawiasem mówiąc, nigdy bym nie wybaczyła takiej podłej rzeczy. Potem podwójna osobowość Lucasa... Cóż, z pewnością ta książka jest dosyć zaskakująca. Jednakże w pozytywnym stylu. :)

Monika | 2014-08-20

Niezbyt wymagająca lektura na wolne popołudnie. Końcówka wydaje mi się mocno naciągnięta i źle skonstruowana. Efekt zaskoczenia mizerny.

Magdalena | 2013-03-27

Sympatyczna książka, pochłonęłam ją dość szybko, ale nie wzbudziła jakiś wybitnych zachwytów. Po prostu bardzo dobre romansidło.

agatku88 | 2016-10-17
pennylancaster | 2016-08-22