Podwójny całus lepiej smakuje

Tłumaczenie: Anna Maria Adamczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jojo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Liebe geteilt durch zwei
83-7384-042-7
Enyo

Do klasy Jojo trafiła Lucilla, która okazuje się równą kumpelką. Jojo może wreszcie opowiedzieć komuś o wakacjach w Ameryce i swoim uczuciu do Lukasa. Jojo zaczyna pracę w szkolnej gazetce i jako Agathe udziela porad życiowych, odpowiadając na listy czytelników. Ma nieustanne problemy z Nilsem, redaktorem naczelnym gazetki. Najpierw irytuje ją, a potem budzi całkiem inne uczucia...

Katherine | 2015-08-08
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

Olga Jóźwiak | 2015-02-24

Książka na tyle nudna, że nie przeczytałam do końca :/

yootsuu | 2010-08-21

przyjemna pozycja na jeden wieczór.

Mirage | 2012-03-01
Przeczytana: 2011 rok

Jako, że autorka jest Niemką, tak też i postacie oddają charakter niemieckich nastolatków. Mi to nie pasowało, ale może wam...

Blue15 | 2013-09-25

Ta część jest trochę nudniejsza. Ale i tak niezłe.

ffer | 2011-04-05

Lekka i przyjemna, ale bardzo płytka. Bez rewelacji.

Jula | 2011-11-25

Umierałam ze śmiechu ;)

KasiaM | 2012-05-16
Przeczytana: maj 2012

Książka przyjemna , dość humorystyczna i oddaje szkolny charakter, uroku nadaje jej siostra Flippi , gdyby nie ona książka stała by się nudna, za mało scen romantycznych i uczuciowych.

Todesengel | 2011-07-06
Przeczytana: 2011 rok

Kolejna świetna książka, którą przeczytałam.
Czyta się szybko, idealna na jeden wieczór.

Dla tych, którzy lubią historie o miłości, a raczej kłopotach miłosnych.

Książkoholiczka | 2012-02-26

Kolejna część o niesamowitej Jojo, która znów przeżywa rozterki miłosne ;)