Co kraj to inny całus

Okładka książki Co kraj to inny całus Hortense Ullrich
Okładka książki Co kraj to inny całus
Hortense Ullrich Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Jojo (tom 10) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Jojo (tom 10)
Andere Länder, andere Küsse
Wydawnictwo Dolnośląskie
2007-01-01
2007-01-01
Anna Maria Adamczyk
Jojo wymiana młodzieży

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

Kolejny tom o przygodach Jojo jej rodziny i przyjaciół:) tym razem do naszych bohaterów przyjeżdżają na wymianę Florence i Nicola uczniowie z Francji... ;) Chcecie wiedzieć co się wydarzy... Zapraszam serdecznie do lektury... szczególnie polecam po stresującym dniu w szkole!!!!!! <3

Zazwyczaj podobały mi się jej książki i teraz też tak było. Oczywiście nie obejdzie się bez, nawet najdrobniejszej, krytyki. Ale nie wiem czy to będzie krytyka co teraz powiem, czy coś w tym rodzaju. Otóż mniej mi się podobała niż poprzednie tej autorki. Plusem jest to, że postacie były sympatyczne, a główna bohaterka zwariowana i pokręcona. To nadało książce charakteru. Bo w sumie „jakość” książki zależy poniekąd od bohaterów. Dzięki temu książka była ciekawa i fajna, jakby to niektórzy określili. To znaczy, że polecam tą książkę tym, którzy lubią książki z tej właśnie serii.

Całkiem niezła i ciekawa.

Całkiem niezła i ciekawa.

genialna ;D

genialna ;D

Fajnie szybko się czyta. Polecam !!

Fajnie szybko się czyta. Polecam !!

Zabawna, ale dla dziewczyn z podstawówki ;)

Zabawna, ale dla dziewczyn z podstawówki ;)

• Z dzieciństwa
  • Młodzieżowe
  • Bajki
  • Czytane dawno temu
  • 2009

Dodaj cytat z książki Co kraj to inny całus